DerZveite
Українська мова не популярна

Бачу що бажаючих вивчати українську не багато.

Воно і не дивно. Навіщо вчити українську якщо можна вивчити російську або польську.

 

Sep 15, 2015 9:55 AM
Comments · 9
3

А це вже буде, як буде. А буде, як Бог дасть. Иврит же не здох.

Люде бо вперте на світі і спроможне чинити спротив деструктивним зазіханням.

А імперії падали, враз. І римська, і оттоманська, і монгольська.

А ніж вчити російську чи польську з якогось дива, може час вчити китайську.

Он уже китайські постоли (чи що там) накривають Далекий Схід, нашенський.

До речі, експансія - це знищення сусіда. Може краще співіснувати, чи імперське пре?

 

 

September 17, 2015
3

Багатьом іноземцям українська не до шмиги. Вона їм треба? А скільки неукраїнців живе в Україні і скільки з них здолали українську? Пучка! І мова не в популярності, а скорше - не в коня паша. Розмаїття лексики та фразеологізмів - непереборний поріг для них. Та й, як на мене, на цьому форумі некорректні питання не ставлять. В інтернеті доста сайтів, де розквітають імперські та націоналістичні амбіції. Тут же або вчать мову, або допомагають вчити. І справа не в кількості.

Щодо мови МАОРІ на сайті всього 22 дописи. І що ж тепер?

September 17, 2015
2

Украінська мова дуже гарна і милозвучно.. Дивно що іі не вивчають, але надіюсь після всіх ціх політичних проблем люди інших краін в прагненні підтримати нас буду вивчати украінську)

це не складна мова, може трохи складніше англійськоі)

 

September 27, 2015
1

Я не знаю що краще. Я кажу дивлячись з того що є і куди воно йде.

September 18, 2015
1

Та ні чого. Але маємо визнати що світ міняється й багато мов зникають через глобалізацію. Здаеться мені що українська у тому числі. Нація яка не забезпечує експансію своєї культури втрачае свою мову. Це лише питання часу. 

September 17, 2015
Show more