Site Feedback

Яку книжку почитати?

Яку книжку ви б запропонували для читання? Або якого автора? Я шукаю книгу, написану щирою украïнською споконвiчною мовою.

Щиро дякую за вашi поради.

Share:

Comments

Тоді треба почати тільки з Тараса Григоровича Шевченка!:))))))))))))

Відомий його збірник "Кобзар":))) Окремо треба виділити такі твори як "Гайдамаки", "Катерина", "Назар Стодоля", "Наймичка", "Сон","Заповіт" та багато інших :))))))))))

Може що небудь трохи новiше запропонуɛте?

Ви питали за щиру споконвічну мову, нажаль сучасна українська мова дещо відрізняється від тієї справжньої, співучої мови, тому я запропонувала вам Шевченка. Я не знаю жодного сучасного автора, який сьогодні писав би справжньою українською мовою.

Це звучить лякаюче. Невже мова загинула?

Мова не гине, тільки якщо нею не розмовляти взагалі та не вивчати:)))) Сучасна українська мова зовсім інша (дуже багато слов іншемовного походження, суржики) Щира, справжня, споконвічна українська мова залишилася тільки на папері у книжках та у серцях тих, хто її вивчав у школі....

То ви кажете, що мова не загинула а тiльки "Щира, справжня, споконвічна українська мова" згинула? Залишилася тiльки в серцях i на паперi? Це мене и лякаɛ. Я мав надiю...

"Записки українського самашедшого", Ліна Костенко - сучасний автор.

Леся Українка - "Лісова пісня".

Іван Нечуй-Левицький - "Кайдашева сім`я" 

Дякую, Iрина.

Якщо буде більш таких шанувальників української мови, як ми з вами, тоді щира, справжня, споконвічна українська мова ніколи не загине!:)))))))))))))))))))

Add a comment