Irena
Srpski jezik

Pozdrav svima! Ja sam nekada učila srpski dok sam živela u Srbiji, mnogo mi se sviđa ovaj jezik i sve što je vezano za Srbiju. Ali ovde u Norveškoj nažalost ne živi tolko mnogo Srba i počela sam da zaboravljam jezik pomalo... Skoro je nemoguće da se nađe neko ozbiljan preko interneta, ko bi želeo da se druži i da priča srpski(eventuelno mogu da pomognem sa ruskim, engleskim ili norveškim)

Srbi, jel ima vas ovde?? Javite se!

Mar 16, 2013 6:14 PM
Comments · 17
1

Ima nas, kako ne :D Bas sam primetio da ima malo Srba na sajtu. Zalosno. A mogli bi malo vise da se botrudimo oko druzenja :D Danas manje-vise svako ima Facebook i nije vise zanimljivo traziti druge oblike druzenja, osim virenja u tudje zivote i nepotrebnog komentarisanja tudjih komentara :D Ja sam bas pre mesec-dva pokusao da ucim svedski, ali mi nesto nije islo :) ali predpostavljam da svedski i norveski nisu toliko razliciti, pa bih mogao malo i ja nesto da naucim :) Znam i engleski jako dobro, tako da i tu mogu da pomognem ako treba :D

March 22, 2013
Hi Irena! We can talk if you want. I always help my Italki friends on Skype in sessions of 30 min talking in Spanish and 30 min talking in English. If you are interested just message me 
January 29, 2016

Cao Irena,mojoj prijateljici je potrebna pomoc oko Norveskog jezika,ako mozes da joj pomognes posalji mi poruku :) 

January 23, 2016

Možem da ti pomognem sa poljskim a ti možeš da pomožeš mi sa srpskim. :)

November 27, 2015

Наравно да нас има)Уколико вам је потребна помоћ у даљем учењу језика,пишите...

 

November 19, 2015
Show more