Site Feedback

Jakie Polski książki lubisz najbardziej?

Jakie Polski książki lubisz najbardziej?

Share:

Comments

Jakie polskie książki lubisz najbardziej?

Ja lubie każdy rodzaj książek. Wszystko zależy czy (książka) jest dobrze napisana. Ostatnie czytałem "Meszuge" i "Szumowiny" Isaaca Bashevisa Singera, fajnie i lekko się czyta. Polecam.

Moją ulubioną polską książka, a właściwie serią książek jest "Wiedźmin" Andrzeja Sapkowskiego. Odpowiednia dla fanów dobrego fantasy. Polecam. :)

Ja uwielbiam książki Katarzyny Grocholi, a ostatnio czytam poradniki motywacyjne Beaty Pawlikowskiej :)

Madame Antoniego Libery jest wspaniała książka! Uczen pisze o swoją kochaną nauczyciełka w czasach radzieckiej Polski. Ma dużo elemntów polityki, kultury i najważniejsze: milości.

Niestety jest po polsku jeszcze za trudno dla mnie. Kiedyś chcę przeczytać książki "Szafa" i "Dzienniki gwiazdowe" po poslu.

Ja uwielbiam polską pisarkę Joannę Chmielewską. Polecam jeśli lubisz kryminały z humorem.

Polecam "Bóg, kasa i rock'n' roll" Szymona Hołowni i Marcina Prokopa, rozmawiają na ciekawe i aktualne tematy dotyczące polskiego społeczeństwa. Ciekawy jest również kontrast Polaka katolika i Polaka ateisty i w końcu uświadomiłem sobie, że mogę mieć własne zdanie, własną wiare a chodzi o wzajemny szacunek a nie skakanie  sobie do gardeł. 

Jeśli jesteś fanem książek o tematyce podróżniczej polecam W. Cejrowskiego "Gringo" lub "Rio Anaconda". Warta zainteresowania jest również "S@amotność w sieci" J.L. Wiśniewskiego. Pozdrawiam :)

polecam książki Elżbiety Cherezińskiej

Add a comment