Olena
Polski język

Cześć! Studiuję polski i myślę, że to est świetny język ale za bardzo trudny. 

Tutaj mieliśmy dużo kombinacij takyh głosek jak ż, ś, ć i tak dalej. Możliwe kiedys będę rozmowiać po polsku i rozumie wszyctko, ale nie mogę to wyobrazić.

Ja uczestniczę w Italki World Cup 2014 i myślę, nie, spodziewaę się, że za dwa miesiąca zrobię postęp.

Jun 14, 2014 3:04 PM
Comments · 8
1

Jestem Polką. Mama mówi, że zaczęłam mówić gdy miałam 4 miesiące (szybko, nie prawda?), a płynnie - ok. 8-9 miesięcy. To nie jest reguła, że jeśli język jest trudny, to dzieci dłużej się uczą ;) życzę sukcesów w nauce tego trudnego języka, oraz wytrwałości, bo się przyda :)

November 3, 2014
1

Jasne że to tyłko żart. Na wsąkij wypadek psziepraszam.(nie jestem piewen że istnee słówo wsąkij)

August 9, 2014
1

Polskie dzieci zaczynają mówić w tym samym czasie jak inne. Naukę polskiego, ich ojczystego zaczynają od prostych słów, przekręcając te trudn. Tak samo jest w każdym języku.

 

Polish kids embark on speaking Polish in the same time as others. Learning Polish, their native, start with simple word. In my opinion this happens in every language all over the world.

July 19, 2014
1

Owszem. Jeszcze trudne ł i l. Dla tego Polski deti bardzo póżno zaczynajut mówić.

 

June 24, 2014
1

Cześć! Studiuję język polski i myślę, że jest to świetny język, ale za bardzo trudny.

Tutaj mieliśmy Ma dużo kombinacji takich głosek jak: ż, ś, ć i tak dalej. Możliwe Może kiedyś będę rozmawiać/mówić po polsku i rozumieć wszystko, ale na razie nie mogę sobie tego to wyobrazić.

Uczestniczę w Italki World Cup 2014, ale i myślę, nie spodziewam się, że za w dwa miesiące zrobię postęp.

<em>
</em>

 

Życzę sukcesów w nauce.

Pozdawiam serdecznie.

:-)

June 21, 2014
Show more