Adrian
Realny kontakt z obcokrajowcami w Polsce.

Od pewnego czasu, próbuję znaleźć native speakerów z Wielkiej Brytanii, ponieważ chciałbym się nauczyć tego języka. Bardzo zależy mi na rozmowie, ponieważ doskonale wiem, że ten aspekt kuleje u mnie najbardziej. Niestety jedyna droga jak na razie prowadziła przez internet, a mi bardzo zależy na odejściu od komputera i poznaniu innych w realnym świecie. Szukam na internecie portali, w których ludzie umawiają się w konkretnych miejscowościach w Polsce, ale zazwyczaj jest tam tylko jedna, góra dwie osoby, i nawet nie z Anglii. Próbowałem najpopularniejsze portale takie jak: meetup i coachsurfing, jednak bez efektów.

 

Może ktoś z Was zna jakąś fajną stronę gromadzącą obcokrajowców w Polsce, gdzie można spotkać i porozmawiać z nimi?

A może jest jeszcze jakiś inny sposób, żeby realnie poznać ludzi z obcych krajów? (wyjazd do Wielkiej Brytanii na dzień dzisiejszy odpada)

Mar 22, 2015 8:02 PM
Comments · 1

Jeśli studiujesz, to możesz poszukać pośród organizacji studenckich międzynarodowych, gdzie są wymiany studentów z różnych krajów (często obcokrajowcy przyjeżdżają do Polski np. na praktykę, na studia i można z nimi czas spędzić). Tylko tutaj znowu masz sytuację, że możesz nie spotkać nikogo z Anglii.

April 3, 2015