Site Feedback

a try.

Jemenuju se Erinka, jsem taiwanska studentka, studuju masovou komunikaci, mám ráda učít sím češtinu a Anglicky,mám ráda skupínu Krštof a Xindl X. češtinu je zajímavý, jsem znátám ze školy.

Share:

 

1 comment

    Please enter between 0 and 2000 characters.

     

    Corrections

     

    a try.

    Jemenuju Jmenuju/Jmenuji se Erinka, jsem taiwanská studentka, studuju masovou komunikaci, mám ráda učít sím češtinu  a angličtinu,mám ráda skupinu Kryštof a Xindl X. Čeština je zajímavá, jsem znátám znám ji ze školy.

    a try.

    Jemenuju Jmenuju se Erinka, jsem taiwanska studentka, studuju masovou komunikaci, mám ráda učít sím češtinu a Anglicky Angličtinu,mám ráda skupinu Kryštof a Xindl X. Češtinua je zajímavýá, jsem znátám znám ji ze školy.

     

    加油! ;-)

    Jemenuju se Erinka, jsem taiwanska studentka, studuju masovou komunikaci, mám ráda učít sím češtinu a Anglicky,mám ráda skupínu Krštof a Xindl X. češtinu je zajímavý, znám ze školy.

    a try.

    Jemenuju se Erinka, jsem taiwanska studentka, studuju masovou komunikaci, mám ráda učít sím češtinu a Anglicky,mám ráda skupínu Krštof a Xindl X. češtinu je zajímavý, znátám ze školy.

    a try.

    Jemenuju se Erinka, jsem taiwanska studentka, studuju masovou komunikaci, mám ráda učít sím češtinu a Anglicky,mám ráda skupínu Krštof a Xindl X. češtinu je zajímavý, jsem znám ze školy.

    Write a correction

    Please enter between 25 and 8000 characters.

     

    More notebook entries written in Czech

    Show More