Site Feedback

Neskutočne chladné!

 

Australia je fakt teplé a suché krajina. A tak, nie je mnoho z nás, kto zvládne pocit chladu. A keď píšem ,,chlad", má význam ,,všetky teploty pod pätnásť stupňov". Za seba som vlastne aklimatizovaný na stredoeurópske zimy.

V mojom rodnom meste Brisbane, pravidelné zimný slnovrat teplota je asi sedem stupňov minimálne v noci. Počas dňa, je to asi sedemnásť stupňov.

V minulom roku, na niekoľko dní, maximálna teplota bola iba štrnásť stupňov. Všetci spanikárili. Nosili svoje najteplejšie oblečenie.

Aj pripravili vonkajšie klzisko.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Neskutočne chladné!

  Austrália je fakt teplá a suchá krajina. A tak, nie je mnoho z nás, kto zvládne pocit chladu. A keď píšem ,,chlad", myslím ,,všetky teploty pod pätnásť stupňov". Za seba môžem povedať, že som aklimatizovaný na stredoeurópske zimy. 

  V mojom rodnom meste Brisbane, pravidelne počas zimného slnovratu je teplota asi sedem stupňov, minimálne v noci. Počas dňa, je to asi sedemnásť stupňov. 

  V minulom roku bola na niekoľko dní maximálna teplota iba štrnásť stupňov. Všetci spanikárili. Nosili svoje najteplejšie oblečenie. 

  A pripravili aj vonkajšie klzisko.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Slovak

  Show More