Site Feedback

Хто я

Хто я

Мене звуть Yves а мені вже 28 років. Тепер живу в Цьюрихе, це гадне місто в Швейцарии. Дуже люблю вивчати іноземні мові. Я решив вивчати україньску мову, тому мені дуже подобалася ця мова, коли я був в Кїйве одін місяц назад. Сподіваюсь, що буде трохи легче чим російський, котрий я теж вивчаю. Я ще думаю, що україньский дуже важкий, особливе грамматіка та вимова.

Я ще вчусь в університете и одночасне працюю у лікаря. Мій робочий день починаєтся в 9 уранці, але я вже прокидаюся в 7. Встаю, одягаюся и зачісуваюся. Потім снідаю и п'ю чай. Я п'ю чай кожний день, бо не люблю каву. Потім їду на роботу. Робота закінчуєтся в 7 увечері. Потім їду додому відпочивати трохи після напуреженого дня. Звичайно я сплю в 11 годін, але іноді теж сплю трохи позже. Що стосуваєтся моє навчання, ще вчусь сінологий в університете. Я говорю набагато краще китайський чим інші мові, тому грамматіка співчутливо не така важка.

Коли не працюю и немаю лекції, я просто обожнюваю зустрічатися с друзіми. Ми часом ходимо в кіно, погуляємо в місту, тільки п'ємо каву ілі їмо щос разом. Але час де дуже швидко, іноді занадто швидко. Я навість не можу вірити, що мені вже 28 років, але це ж життя!

Дуже дякую, що ти мені помогаеєш :-)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Хто я

  Хто я

  Мене звуть Yves і мені 28 років. Тепер живу в місті Цюрих - гарне місто у Швейцарії. Дуже люблю вивчати іноземні мови. Я вирішив вивчати україньску мову, тому що мені дуже подобається ця мова, коли я був в Кїєві місяц тому. Сподіваюсь, що буде трохи легше чим з російською, яку я теж вивчаю. Я ще думаю, що україньска мова дуже важка, особливо грамматика та вимова.

  Я ще вчусь в університеті та працюю лікарем. Мій робочий день починаєтся в 9 ранку, але я вже прокидаюся в 7. Встаю, одягаюся і зачісуваюся. Потім снідаю і п'ю чай. Я п'ю чай кожний день, бо не люблю каву. Потім їду на роботу. Робота закінчуєтся о 7 вечора. Потім їду додому, відпочиваю трохи після напруженого дня. Звичайно я сплю 11 годин, але іноді теж сплю трохи більше. Що стосуваєтся мого навчання, то ще вчусь синології в університеті. Я розмовляю набагато краще китайською, ніж іншими мовами, оскільки грамматика не така важка.

  Коли не працюю і не маю лекцій, я просто обожнюю зустрічатися з друзями. Ми часом ходимо в кіно, гуляємо в місту, тільки п'ємо каву чи їмо щосб разом. Але час йде дуже швидко, іноді занадто швидко. Я навість не можу повірити, що мені вже 28 років, але це ж життя!

  Дуже дякую, що ти мені допомагаєш :-)

  Хто я

  Хто я

  Мене звуть Yves і мені вже 28 років. Тепер живу в Цьюриху, це гарне місто в Швейцарії. Дуже люблю вивчати іноземні мові. Я вирішив вивчати україньску мову, тому що мені дуже сподобалася ця мова, коли я був в Києві один місяць назад. Сподіваюсь, що буде трохи легче ніж російська, котру я теж вивчаю. Я ще думаю, що україньска дуже важка, особливо грамматика та вимова. 

  Я ще вчусь в університеті и одночасно працюю у лікарем. Мій робочий день починаєтся в 9 ранку, але я вже прокидаюся в 7. Встаю, одягаюся і зачісуваюся. Потім снідаю и п'ю чай. Я п'ю чай кожний день, бо не люблю каву. Потім їду на роботу. Робота закінчуєтся о 7 вечора. Потім їду додому відпочивати трохи після напруженого дня. Звичайно я засинаю в 11 годин, але іноді теж засинаю трохи пізніше. Що стосуваєтся мого навчання,я ще  вивчаю синологію в університеті. Я говорю набагато краще китайською ніж іншими мовами, тому що грамматика співчутливо(порівняно) не така важка. 

  Коли не працюю и немаю лекції, я просто обожнюваю зустрічатися с друзями. Ми часом ходимо в кіно, погуляємо в місту, тільки п'ємо каву або  їмо щось разом. Але час йде дуже швидко, іноді занадто швидко. Я навість не можу повірити, що мені вже 28 років, але це ж життя! 

  Дуже дякую, що ти мені помогаеєш :-) 

  Хто я

  Хто я

  Мене звуть Yves а мені вже 28 років. Тепер живу в Цьюрихе, це гарне місто в Швейцарії. Дуже люблю вивчати іноземні мові. Я вирішив вивчати україньску мову, тому мені дуже подобалася ця мова, коли я був в Києві один місяць назад. Сподіваюсь, що буде трохи легше ніж російський, котрий я теж вивчаю. Я ще думаю, що український дуже важкий, особливе граматика та вимова.

  Я ще вчусь в університете і одночасне працюю у лікаря. Мій робочий день починаєтся уранці в 9, але я вже прокидаюся в 7. Встаю, одягаюся і зачешуюсь. Потім снідаю і п'ю чай. Я п'ю чай кожний день, бо не люблю каву. Потім їду на роботу. Робота закінчуєтся увечері в 7. Потім їду додому відпочивати трохи після напуреженого дня. Звичайно я сплю в 11 годин, але іноді теж сплю трохи пізніше. Що стосуваєтся моє навчання, ще вчусь сінологий в університете. Я говорю набагато краще по китайськи ніж  іншими мовами, тому граматика закономірно не така важка.

  Коли не працюю и немаю лекції, я просто обожнюваю зустрічатися с друзіми. Ми часом ходимо в кіно, погуляємо в місту, тільки п'ємо каву ілі їмо щос разом. Але час де дуже швидко, іноді занадто швидко. Я навість не можу вірити, що мені вже 28 років, але це ж життя!

  Дуже дякую, що ти мені помогаеєш :-)

  Хто я

  Хто я

  Мене звуть Yves. Мені вже 28 років. Тепер живу в Цюриху, це гарне місто в Швейцарії. Дуже люблю вивчати іноземні мови. Я вирішив вивчати українську мову, тому що мені дуже сподобалася ця мова, коли я був у* Києві місяць тому. Сподіваюсь, що буде трохи легче чим російський, котрий я теж вивчаю. що вивчати українську буде легше, ніж російську, яку я також вивчаю. Я ще думаю, що україньский дуже важкий що українська мова надзвичайно (= дуже) важка, особливо граматика та вимова. 

  Я ще вчуся в університеті и одночасно працюю лікарем. Мій робочий день починаєтся о 9 ранку, але я вже прокидаюся о 7. Встаю, одягаюся и зачісуюся. Потім снідаю і п'ю чай. Я п'ю чай кожний день, бо не люблю каву. Потім їду на роботу. Робота закінчуєтся о 7 вечора. Потім їду додому відпочивати трохи після напруженого дня. Звичайно я сплю в 11 годін лягаю спати об 11 годині, але іноді теж сплю інколи і трохи пізніше. Що стосується мого навчання, то я ще вивчаю синологію в університеті. Я говорю набагато краще китайською, ніж іншими мовами, тому грамматіка співчутливо не така важка.тому українська граматика не здається мені важкою у порівнянні з китайською (???)

  Коли не працюю і не маю лекції, я просто обожнюю зустрічатися з друзями. Ми часом ходимо в кіно, гуляємо містом, п"ємо тільки каву або їмо щось разом. Але час іде дуже швидко, іноді занадто швидко. Я навіть не можу повірити, що мені вже 28 років, але це ж життя! 

  Дуже дякую, що ти мені допомагаєш :-)

   

  * - не помилка, просто перед наступним приголосним прийменник в часто змінюється на у для милозвучності 

   

  Молодець, дуже гарно написано! 28 років - не сумуй, усе життя попереду! Успіхів! 

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More