Site Feedback

Omylom!

 

Počul som tento príbeh od srbského kamaráta.

Po vysiľujúcu cestu tridsať hodín vlakom do Sofie, on prišiel okolo polnoc. Na recepcii, majiteľ mu povedal: ,,no, čo si o bulharských dievčat myslíte? Sú veľmi pekné, hej? Hej?"

Môj kamarát bol tak unavený, že len automaticky odpovedal: ,,Áno, bulharské dievčatá, veľmi pekné, dobre, súhlasím..." Potom poišiel do svojej izby, dopadol na posteľ, a zaspal.

Asi tri alebo štyri hodiny neskôr, ozvalo sa klopanie na dvere. Môj kamarát otvoril dvere nájsť mladú dámu, ktorú bola oblečená v šatách s hobolkým výstrihom, sieťovanej pančuchách, niesla vysoké podpätky, kopu make-upu, a
všetky ostatné veci, ktoré myseľ čitateľa sa môže pripojiť k niekoľkým krátkych popisom.

,,Môžem vám nejako pomôcť?" spýtal sa môj kamarát.

,,Chcete dievča, nie?" odpovedala dáma.

Môj kamarát si rýchlo uvedomil, že bolo nedorozumenie. ,,Nie, nechcem dievča, ale ďakujem vám..."

Mladá dáma prijala správu s kľudom anglického chuligána. ,,ČO!? Myslite, že nie som dosť dobrá pre teba!?" (a všetky ostatné veci, ktoré myseľ čitateľa sa môže pripojiť k niekoľkým krátkych komentárov.)

Môj kamarát zabuchol dvere okamžite. Zamkol ich potom tlačil ťažký nábytok sa proti nim, zatiaľ čo dáma kopala a kričala na druhej strane.

,,Bože môj," pomyslel si. ,,Práve som si objednal prostitúku...

...omylom!"

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Omylom!

  Počul som tento príbeh od srbského kamaráta.

  Po vysiľujúcej ceste tridsať hodín vlakom do Sofie, on prišiel okolo polnoci. Na recepcii mu majiteľ povedal: ,,no, čo si myslíte o bulharských dievčatách? Sú veľmi pekné, hej? Hej?"

  Môj kamarát bol tak unavený, že len automaticky odpovedal: ,,Áno, bulharské dievčatá, sú veľmi pekné, dobre, súhlasím..." Potom poišiel do svojej izby, dopadol na posteľ, a zaspal.

  Asi tri alebo štyri hodiny neskôr, ozvalo sa klopanie na dvere. Môj kamarát otvoril dvere a uvidel mladú dámu, ktorá bola oblečená v šatách s hlbokým výstrihom, sieťovaných pančuchách, niesla (tu neviem ako to bolo myslené, gramaticky to je správne) vysoké podpätky, kopu make-upu, a
  všetky ostatné veci, ktoré myseľ čitateľa sa môžu preniesť (tu si nie som istá, ako by som to napísala aby to znelo viac prirodzene, asi by som to celé povedala nejak inak) k niekoľkým krátkypopisom.

  ,,Môžem vám nejako pomôcť?" spýtal sa môj kamarát.

  ,,Chcete dievča, nie?" odpovedala dáma.

  Môj kamarát si rýchlo uvedomil, že to bolo nedorozumenie. ,,Nie, nechcem dievča, ale ďakujem vám..."

  Mladá dáma prijala správu s kľudom anglického chuligána. ,,ČO!? Myslite, že nie som pre vás dosť dobrá!?" (a všetky ostatné veci, ktoré myseľ čitateľa sa môžu preniesť (tu tiež) k niekoľkým krátkym komentárom.)

  Môj kamarát okamžite zabuchol dvere. Zamkol ich, potom tlačil ťažký nábytok sa proti nim, zatiaľ čo dáma kopala a kričala na druhej strane.

  ,,Bože môj," pomyslel si. ,,Práve som si objednal prostitúku...

  ...omylom!"

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Slovak

  Show More