Site Feedback

Vrátím se do Prahy.

Denska v 23:20 nastoupím na autobusu, abych se vrátil do Prahy. Cesta trvá 5 nebo 6 hodin a v 9:00 další den budu být na škole. Zítra bude těžký den. Ale ten výlet do Slovenka je výborný. Byl jsem na mezinárodnách letechkách dnech ( Sliač, Slovensko). Bylo tam mnoho moderních letadel např F16, F 18, MiG 29.... Hezká letadla, velký zvuk, pěkné počasí dělal můj výborný výlet.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Vracím se do Prahy 

  Dneska ve 23:20 nastoupím na autobusu, abych se vrátil do Prahy. Cesta trvá 5 nebo 6 hodin a v 9:00 další den musím být na škole. Zítra bude těžký den. Ale ten výlet na Slovensko byl výborný. Byl jsem na mezinárodních letechkých dnech ( Sliači, Slovensko). Bylo tam mnoho moderních letadel, např. F16, F 18, MiG 29.... Hezká letadla, se silným zvukem, pěkné počasí. dělal můj Byl to výborný výlet. 

  Vrátím se do Prahy.

  Denska v 23:20 nastoupím na autobusu (nebo do autobusu) , abych se vrátil do Prahy. Cesta trvá 5 nebo 6 hodin a v 9:00 další den budu být ve škole. Zítra bude těžký den. Ale ten výlet do Slovenka byl výborný. Byl jsem na mezinárodním leteckém dnu (Sliač, Slovensko). Bylo tam mnoho moderních letadel, např. F16, F 18, MiG 29... Hezká letadla, silný zvuk, pěkné počasí dělal můj výborný výlet /např./ "díky pěknému počasí to byl moc hezký výlet".

   

  ;)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More