Site Feedback

Dneska

Dneska moje dovolenou skončí a jsem musel jít do prace. Měl jsem špatnou naládu protože jsem nespal dobrě a pak prace byl fofr. Odpoledne počitač nefungoval a jsem potřeboval použit ho. Večer chci číst a studovat česky jazyk ale ted´ jsem unavený a mám hlad. Myslím, že hraju playstation a odpočivám místo.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Dneska Moje dovolenouá skončíila a dneska jsem musel jít do práce. Měl jsem špatnou náladu, protože jsem nespal dobře a pak práce byla (jeden velký) fofr. Odpoledne počítač nefungoval a jsem potřeboval použít ho. (Lépe : Potřeboval jsem použít počítač, ale on nefungoval.) Večer si chci číst a studovat český jazyk, ale ted´ jsem unavený a mám hlad. Myslím, že si zahraju Playstation a odpočivám místo, či si odpočinu.

   

  Poznámky : Fráze "být fofr" je značně hovorová. V oficiálních projevech slovo fofr lze použít pouze jako historismus. (Fofr je druh malého ručního fukaru na separaci plev.) Rovněž slovo dneska je hovorové. Odhaduji, že v posledním souvětí "a místo" mělo být spojkou ve vztahu neslučitelnosti (, nebo/či).

  Dneska

  Dneska skončila moje dovolená a  musel jsem jít do práce. Měl jsem špatnou naládu, protože jsem nespal dobře a v práci pak byl fofr. Odpoledne nefungoval počitač a já jsem ho potřeboval použít. Večer chci číst a studovat český jazyk, ale teď jsem unavený a mám hlad. Myslím, že si budu hrát na playstationu a odpočívat.

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More