Site Feedback

Markas ir Zūtas

Mano geriausia draugė, Dženė, turi du katinus. Jų vardai yra Markas [Marko] ir Zūtas [Zoot]. Zūtam devyniolika metai - visai senas katinas - ir turi ilgą juodą kailį. Markas, tačiau, yra dar kačiukas, ir turi trumpą pilką kailį ir dideles auksines akis. Markas yra labai aktyvus ir kartais puola žaismingai Zūtą, bet Zūtas visiškai nemėgsta tai. Manau, kad Markam reikia jauno kačiuko-draugo. Tada jis ir Zūtas bus laimingesni.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Markas ir Zūtas

  Mano geriausia draugė Dženė turi du katinus. Jų vardai yra Markas [Marko] ir Zūtas [Zoot]. Zūtui devyniolika metų - visai senas katinas... Jis turi ilgą juodą kailį. Markas yra dar kačiukas, turi trumpą pilką kailį ir dideles auksines akis. Markas yra labai aktyvus ir kartais  žaismingai puola Zūtą, bet Zūtas visiškai nemėgsta to. Manau, kad Markui reikia jauno kačiuko-draugo. Tada jis ir Zūtas bus laimingesni.

  Markas ir Zūtas

  Mano geriausia draugė, Dženė, turi du katinus. Jų vardai yra Markas [Marko] ir Zūtas [Zoot]. Zūtui devyniolika metų, jis yra senas katinas ir turi ilgą juodą kailį. Markas, tačiau, yra dar kačiukas, ir turi trumpą pilką kailį ir dideles auksines akis. Markas yra labai aktyvus ir kartais žaismingai puola  Zūtą, bet Zūtas to visiškai nemėgsta. Manau, kad Markui reikia draugo - jauno kačiuko. Tada jis ir Zūtas bus laimingesni.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More