Site Feedback

Een Nederlandse kroeg in Beijing

In deze compositie gebruik ik wat nieuwe grammaticale regels en woorden met die ik niet zo bekend ben, dus verwacht ik wel dat ik iets fout zal maken. :P Bedankt wel alvast voor jouw correctie . :D

Het is tijdens vorig semester dat ik die kroeg vond. Eigenlijk verwees onze docent ons door naar dat cafe. Ik moet zeggen dat ik veel ervan heb genoten.

Zijn Nederlandse naam is NL, denk ik. Toen ik daar langskwam, waren er sommige Nederlanders zitten koffie of biertje te drinken. De eigennaar was bij de kassa en Ik en een vriend van mij deed groeten aan hem.
"Goeiemiddag" zei ik.
Hij verbaasde zich over dat ik Nederlands tegen hem sprak. Toen hebben we bij elkaar gezeten en heerlijk gepraat.

Het gerecht was lekker en de ambiance/sfeer was fantastich. Veel Nederlanders gaan er naartoe om een voetbalwedstrijd te zien. Sommige studiegenoten zijn ook daar geweest om part-time als een barman te werken.
Toen ik NL verlaatte, voelde ik me erg blij.
Helaas gisteren heb ik gehoord dat de eigennaar terug naar Nederland zijn gekomen en misschien is die kroeg al sloten. Ik voel me echt jammer dat ik daar misschien niet meer kan langskomen.

Share:

 

2 comments

    Please enter between 0 and 2000 characters.

     

    Corrections

    Kleine opmerking:

     

    fantastisch. 

    algesloten = al gesloten




    Een Nederlandse kroeg in Beijing

    In deze compositie gebruik ik wat nieuwe grammaticale regels en woorden met die waarmee ik niet zo bekend ben, dus verwacht ik wel dat ik iets een fout zal maken.(of: iets fout zal doen) :P Bedankt wel alvast  Wel alvast bedankt voor jouw correctie . :D

    Het is tijdens vorig semester dat ik die kroeg vond. Vorig semester vond ik die kroeg. Eigenlijk verwees onze docent ons door naar dat cafe. Ik moet zeggen dat ik er veel ervan heb genoten.

    Zijn De Nederlandse naam van de kroeg is NL, denk ik. Toen ik daar langskwam, waren er sommige wat Nederlanders zitten een koffie of biertje te aan het drinken. De eigennaar eigenaar was ('was' is oke maar 'stond' is beter) bij de kassa en Ik en een vriend van mij mijn vriend en ik deed groeten aan hemzeiden hem gedag.
    "Goeiemiddag" zei ik.
    Hij verbaasde zich over dat ik Nederlands tegen hem sprak. Toen hebben we bij elkaar gezeten en heerlijk gepraat. (misschien is 'leuk' hier beter dan 'heerlijk'. Dat wordt meer gebruikt bij 'eten', 'zwemmen', 'op het strand liggen'. Maar 'heerlijk' is niet fout!)

    Het gerecht (of misschien beter in plaats van 'gerecht': 'eten') was lekker en de ambiance/sfeer was fantastich. Veel Nederlanders gaan er naartoe om een voetbalwedstrijd te zien. Sommige studiegenoten zijn ook daar geweest om part-time als een barman te werken.
    Toen ik NL verlaatte verliet, voelde ik me erg blij.
    Helaas gisteren heb ik gisteren gehoord dat de eigennaar eigenaar terug naar Nederland zijn gekomen is gegaan en dat misschien is die de kroeg misschien al gesloten is. Ik voel me vind het echt jammer dat ik daar misschien niet meer kan langskomen. ('naartoe kan gaan.' vind ik beter klinken dan 'kan langskomen')

     

    Dit is echt goed geschreven! Hoewel er nog wat foutjes in zitten kan ik helemaal begrijpen wat je bedoelt. En de foutjes zijn ook niet heel erg. Sommige dingen klinken alleen een beetje raar, of het kan misschien beter.

    我希望那个酒吧还没关门,我也还想去!

    Een Nederlandse kroeg in Beijing

    In deze compositie gebruik ik wat nieuwe grammaticale regels en woorden met die waarmee ik niet zo bekend ben, dus verwacht ik wel dat ik iets fout zal maken. :P Bedankt wel alvast voor jouw correctie . :D

    Het is tijdens het vorig semester dat ik die kroeg vond. Eigenlijk verwees onze docent ons door naar dat cafe. Ik moet zeggen dat ik veel ervan heb genoten.

    Zijn Nederlandse naam is NL, denk ik. Toen ik daar langskwam, waren er sommige Nederlanders zitten  zaten er enkele Nederlanders koffie of biertje te drinken. De eigennaar was bij de kassa en ik en een vriend van mij deed groeten aan hem.
    "Goeiemiddag" zei ik.
    Hij verbaasde zich over dat ik Nederlands tegen hem sprak. Toen hebben we bij elkaar gezeten en heerlijk gepraat.

    Het gerecht was lekker en de ambiance/sfeer (beide woorden zijn goed hoor) was fantastich. Veel Nederlanders gaan er naartoe om een voetbalwedstrijd te zien (bekijken is misschien beter, maar zien mag ook). Sommige studiegenoten zijn ook daar geweest om part-time als een barman te werken.
    Toen ik NL verlaatte, voelde ik me erg blij.
    Helaas gisteren heb ik gehoord dat de eigenaar terug naar Nederland zijn gekomen is gegaan en misschien is die kroeg al sloten. Ik voel me vind het echt jammer dat ik daar misschien niet meer langs kan komen.

    Write a correction

    Please enter between 25 and 8000 characters.

     

    More notebook entries written in Dutch

    Show More