Site Feedback

O mne

Myslím že tiež musím písať o sebe. Moje meno je Vika. Som z Ruska, konkrétne z Vladivostoku. To je mesto ktoré veľmy blízko do Japonska a Číny. Ak chcete byť úprimný, mesto nie je veľmy krásny, ale hlučný a špinavý. Nemám rád.
Pokiaľ ide o mňa, mám rád športu, konkrétne hokej a volejbal, aj študovať históriu.
Mám blog, ktorý píšem v ruštine. Ak chcete čítať v ruštine o mojom živote, ak mate zalujem o ruštine – prosím. Budem rád.
V mojom texte, pravdopodobne, veľa chýb, ale že mi odpustíte, všetko učím sa slovenčiny nezávisle (nemám učiteľ), a nie dolho.
Ďakujem čo prečítali a upozornili ma na chyby.
Budem učiť)))

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Myslím, že tiež by som mala písať o sebe. Moje meno je Vika. Som z Ruska, konkrétne z Vladivostoku. Je to mesto veľmi blízko Japonska a Číny. Ak mám byť úprimná, mesto nie je veľmi krásne, pretože je hlučné a špinavé. Nemám ho rada. 
  Pokiaľ ide o mňa, mám rada šport, konkrétne hokej a volejbal, aleaj študovať históriu. 

  Mám blog, ktorý píšem v ruštine. Ak chcete čítať v ruštine o mojom živote, ak máte záujem o ruštinu – prosím, budem len rada. 

  V mojom texte je pravdepodobne veľa chýb, ale dúfam, že mi odpustíte. Slovenčinu sa učím sama (nemám učiteľa) a nie dlho. 

  Ďakujem všetkým, ktorí si prečítali a upozornili ma na chyby. 

  Budem sa učiť)))

  O mne

  Myslím si, že tiež musím napísať o sebe. Moje meno je Vika. Som z Ruska, konkrétne z Vladivostoku. To je mesto, ktoré je veľmi blízko [] Japonska a Číny. Ak chcete byť úprimný, mesto nie je veľmi krásne, ale hlučné a špinavé. Nemám ho rada.
  Pokiaľ ide o mňa, mám rada šport[], konkrétne hokej a volejbal, aj štúdium histórie.
  Mám blog, ktorý píšem v ruštine. Ak si chcete čítať v ruštine o mojom živote, ak mate záujem o ruštinunech sa páči. Budem rada.
  V mojom texte je pravdopodobne veľa chýb, ale dúfam že mi odpustíte, (všetko učím sa slovenčiny nezávisle) učím sa slovenčinu sama (nemám učiteľa), a nie dlho.
  Ďakujem tým, čo si to prečítali a upozornili ma na chyby.
  Budem sa učiť)))

   

  [] значит. что у тебя было что-то в сверх того что правильно. И кде твой блог?

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Slovak

  Show More