First notebook entry: Introducing myself
Corrections
First notebook entry: Introducing myself
DEEL A (correcties)
Dag (Hallo),
Ik ben/Mijn naam is/Ik heet Angela. Ik ben Chinese. Ik woonded in bBelgiëe voor een yjaar. Nu, ik woon ik in Ierland.
Ik spreeken niet (zo) goed Vlaams. Ik wil Vlaams leren/ Ik zou graag Vlaams willen leren. Ik hoop dat iemand mij kan helpen mij met mijn Vlaams. Ik spreeken Chineese en Engels. Ik kan de mensen helpen die deze talen leren. Bedankt.
Niet slecht, ga zo door!!
Deel B (voorbeeld)
Hallo, ik zal me even voorstellen.
Mijn naam is Angela en ik ben van Chinese afkomst. Ik heb voor een jaar in België gewoond, momenteel woon ik Ierland. Ik zou heel graag Vlaams willen leren, maar helaas spreek ik de taal niet zo goed. Daarom zou ik Vlaamse mensen willen ontmoeten die mij hiermee kunnen helpen. Voor de mensen die Chinees en Engels leren, zijn bij mij op het juiste adres. Hartelijk dank voor uw aandacht en tevens bedankt voor uw correcties!
Met vriendelijk groet,
(Your name)
HALLO
Dag, Ik ben Angela. Ik ben Chinese. Ik wooned in belgie voor een yaar. Nu, ik woon in Ierland. Ik spreken niet goed Vlaams. Ik wil Vlaams leren. Ik hoop dat iemand kan helpen mij met mijn Vlaams. Ik spreken Chinese en Engels. Ik kan de mensen helpen die deze talen leren. Bedankt.
First notebook entry: Introducing myself
Dag, Ik heet Angela. Ik ben Chinese. Ik wooned in belgie voor een yaar. Nu, ik woon in Ierland. Ik spreken niet goed Vlaams. Ik wil Vlaams leren. Ik hoop dat iemand kan helpen mij met mijn Vlaams. Ik spreken Chinese en Engels. Ik kan de mensen helpen die deze talen leren. Bedankt.
Write a correction
Please enter between 25 and 8000 characters.

0 comments
Please enter between 0 and 2000 characters.