Site Feedback

Verhuisd weer naar Nederland toe

Ik woonde in Nederland in 1992 t/m 1994. Terug weer naar Indonesië vanaf 1994 t/m 1998. Weer terug naar Nederland om te leven vanaf 1998 t/m 2001. Nou, vanaf dat moment wij kwam weer naar Indonesië te wonen. Nu we hebben vier kinderen. Ze zijn leuke kinderen, zeker. Maar dat is niet alles, door de Indonesische wet dat wij niet zo makkelijk vindt, wij zijn allemaal in Nederland willen wonen. Maar door Nederlandse wet, ik moet echt goed Nederlands kan praten. Ik spreek ook beetje Nederlands maar ik spreek Engels met mijn man. Dat is jammer, maar behalve mijn man, niemand Nederlands spreken is. Dus, het is al lang niet te gebruiken.

Share:

 

0 comments

    Please enter between 0 and 2000 characters.

     

    Corrections

    Ik ben weer Verhuisd weer  naar Nederland toe verhuisd.

     Ik woonde in Nederland in 1992 t/m 1994.

    Terug weer naar Daarna woonde ik in Indonesië vanaf 1994 t/m 1998.

    In 1998 gingen wij Wweer terug naar Nederland om daar te leven/wonenom te leven vanaf 1998 t/m 2001.

    Nou, Sinds 2001 dat moment gingen wij kwam weer (terug) naar Indonesië te wonen.

    Nu hebben we  hebben vier kinderen.

    Ze zijn zeker leuke kinderen, zeker.

    Maar dat is niet alles, door de Indonesische wet , dat die wij overigens niet zo makkelijk vindent, willen wij zijn allemaal in Nederland willen wonen.

    Maar door  volgens de Nederlandse wet, ik moet ik echt/eerst goed Nederlands kan kunnen praten/spreken.

    Ik spreek ook een beetje Nederlands, maar ook Engels ik spreek Engels met mijn man. Dat is jammer, maar want behalve mijn man, kan niemand anders Nederlands spreken isDus, het is niet al langdurig niet te gebruiken.


    Niet slecht! Blijf oefenen!


    Write a correction

    Please enter between 25 and 8000 characters.

     

    More notebook entries written in Dutch

    Show More