Site Feedback

Lietuvių kalbos studentas

Senokai mano galvoje susidarė mintis išmokti lietuvių kalbos, aišku,šita nėra iš plačiai paplitesnių kalbų ir abejoju kad greitai pakalbesiu su kažkuo lietuviškai,tačiu man ja labai patinka ir bandysiu jos išmokti, kad ir kiek truks .
Laimingai ,suradau šitą vietą ,kitaip būtų sunku surasti lietuvių su kuriais kalbėtis Italijoje.Tikiuosi kad čia bus galima bendrauti ir mano klaidai bus ištaisytomis.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Lietuvių kalbos studentas

  Senokai mano galvoje susidarė mintis sugalvojau išmokti lietuvių kalbą, aišku, šita kalba nėra labai paplitesniųusi kalbų ir abejoju, kad greitai pakalbėsiu su kažkuo lietuviškai,tačiau man ji labai patinka ir bandysiu jos išmokti, kad ir kiek tai truks .
  Laimei ,suradau šitą vietą ,kitaip būtų sunku surasti lietuvių, su kuriais galėčiau kalbėti Italijoje.Tikiuosi, kad čia bus galima bendrauti ir mano klaidos bus ištaisytos.

  Lietuvių kalbos studentas

  Senokai mano galvoje kilo mintis išmokti lietuvių kalbą. Aišku, tai nėra plačiai paplitusi kalba ir abejoju, ar greitai galėsiu kalbėti su kažkuo lietuviškai, tačiau man ji labai patinka ir bandysiu ją išmokti, kad ir kiek tai truks.
  Džiaugiuosi suradęs šią vietą, kitaip būtų sunku surasti lietuvių, su kuriais galėčiau kalbėtis Italijoje.Tikiuosi, kad čia bus galima bendrauti, ir mano klaidos bus ištaisytos.

  Lietuvių kalbos studentas

  Senokai mano galvoje atsirado mintis išmokti lietuvių kalbą, aišku, šita kalba nėra plačiai paplitusi ir abejoju, kad greitai pakalbesiu su kažkuo lietuviškai,tačiu man ji labai patinka ir bandysiu jos išmokti, kad ir kiek tai truks.
  Gerai, kad suradau šią vietą , nes Italijoje būtų sunku surasti lietuvių su kuriais galėčiau kalbėtis lietuviškai. Tikiuosi, kad čia bus galima pabendrauti ir mano klaidos bus ištaisytos.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Lithuanian

  Show More