Site Feedback

Ked' ja bol mlačý

Ked' ja bol mlačý, ja hral piano za orchester. Pre šrnast' roky ja hrol piano. Je velmi obyčajný náš koncert ja otvoril s piano sólo. Moi konečný vykonanie ja hral "Maďarský Rhapsody číslo 2" v zložení Franz Liszt. Pred koncert moi sprievodca pytal ja ak ja val niekto pre otočit' strany. Ja rozhodnul sa neval moi strany a hral pieson od spomienka. Po ja pral obeconstvo povetal a vzbudil.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Ked' som bol mladší

  Ked' som bol mladší,  hral som na piáne v orchesteri. Dokopy štrnásť rokov. Dosť často som na koncertoch hral sólo. Na mojom poslednom vystúpení som hral "Maďarskú Rapsódiu číslo 2" od Franza Liszta. Pred koncertom sa môj ?sprievodca? spýtal či mi má niekto pretočit strany. Ale ja som sa rozhodol nehrať podľa nôt(strán/textu), ale z pamäti. Potom som sa postavil pred obecenstvo, zahral a zožal úspech.

  (Last sentences are not exact. I didnt understand what u wanted to say, so I just used imagination.)

   

  Ked' som bol mladší

  Ked' som bol mladší, hral som na piano v orchestri. Štrnásť rokov som hral na piano. Bolo velmi bežné, že na našich koncertoch som hrával klavírne sólo. Na mojom poslednom vystúpení som hral "Maďarský Rhapsody číslo 2" od skladateľa Franz Liszt.

   

  Sorry, I don't understand the rest part.  

  Pred koncert sa ma sprievodca pýtal ja ak ja val niekto pre otočit' strany. Ja rozhodnul sa neval moi strany a hral pieson od spomienka. Po ja pral obeconstvo povetal a vzbudil.

   

  I suppouse "sprievodca" should be "dirigent".

  piano = klavír

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Slovak

  Show More