Site Feedback

First notebook entry: Introducing myself

 

Merhaba,
Ben Tim McLernon. Üç buçuk yıldır Istanbul'da yaşıyorum, ve Köç Özel Lisesi'nde fransızca ve beden eğitim öğretmen olarak çalışıyorum. Geldiğimden beri Türkçe öğrenmeye çalışıyorum. Hafta içinde işimde iki saat Türkçe dersim var.

Ben Kanadalıyım. İngilizce ana dilim, fakat fransızca çok iyi biliyorum tabii ki. Geçenlerde, kız arkadaşım Romanyalı olduğu için Romence öğrenmeye başladım.

Çalışmadığım zaman basketbol antrenörüm. Basketbol en sevdiğim aktivité

görüşürüz,
Tim McLernon

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  First notebook entry: Introducing myself

  Merhaba,
  Ben Tim McLernon. Üç buçuk yıldır İstanbul'da yaşıyorum ve Köç Özel Lisesi'nde Fransızca ve beden eğitim öğretmeni olarak çalışıyorum. Türkiye'ye geldiğimden beri Türkçe öğrenmeye çalışıyorum. Hafta içinde işimde iki saat Türkçe dersim var.

  Ben Kanadalıyım. İngilizce ana dilim, fakat Fransızca çok iyi biliyorum tabii ki. Geçenlerde, kız arkadaşım Romanyalı olduğu için Romence öğrenmeye başladım.

  Çalışmadığım zamanlarda basketbol antrenörlüğüüm. yapıyorum.Basketbol en sevdiğim aktivitedir.

  Görüşürüz,
  Tim McLernon

  First notebook entry: Introducing myself

  Merhaba,
  Ben Tim McLernon. Üç buçuk yıldır Istanbul'da yaşıyorum. Özel Koç Lisesi'nde fransızca ve beden eğitim öğretmeni olarak çalışıyorum. Geldiğimden beri Türkçe öğrenmeye çalışıyorum. Hafta içinde  iki saat Türkçe dersim var.

  Ben Kanadalıyım. İngilizce ana dilim, fakat fransızcayı da çok iyi konuşuyorum tabii ki. Geçenlerde, kız arkadaşım Romanyalı olduğu için Romence öğrenmeye başladım.

  Çalışmadığım zamanlarda basketbol antrenörlüğü yapıyorum. Basketbol en çok sevdiğim aktivitédir.

  görüşürüz,
  Tim McLernon

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More