Site Feedback

First notebook entry: Introducing myself

Ik wil nederlands leren om dat ik wil beter doen wat ik geef en om dat ik ben, in bloed, half nederlands. Ik wil ook meer begrijpen, als de werk van Spinvis. Ik wil graag, foto's maken, lopen, fietsen en rennen. Ik wil echt beter praten in de nederlandse taal om dat mijn accent is niet zo slecht, om dat ik heb gepraten in nederlands sinds ik een klein kind was. Ik ook denk dat met beter nederlands het kan dat ik wil beter "opportunities" voor werk/baan zul hebben.

I am learning Dutch because I want to improve what I already have and because I am part Dutch. I also want to understand more, like the songs of Spinvis for example. I enjoy photography, walking, cycling and running. I would like to have a high level of conversational Dutch particularly because I have a reasonable accent, having learned some Dutch from a very young age. I also think that this might help me become more employable particularly as I also speak Portuguese and am interested in learning more.

Share:

 

0 comments

    Please enter between 0 and 2000 characters.

     

    Corrections

    Ik wil Nederlands leren omdat ik wil beter doen wat ik geef

    wil verbeteren wat ik al kan

     

    en omdat ik ben, in bloed, half Nederlands ben.

    in bloed is Engels 'in blood', maar dat zeg je niet zo hier.

     

    Ik wil ook meer begrijpen, zoals de het werk van Spinvis. Ik wil graag (Mijn hobby's zijn), foto's maken, lopen, fietsen en rennen. Ik wil echt beter praten in de Nederlandse taal omdat mijn accent is niet zo slecht is, omdat (want) ik heb in het Nederlands gesproken  sinds   toen ik een klein kind was. Ik denk ook dat met beter   goed Nederlands het zo kan zijn dat ik wil betere "opportunities" (mogelijkheden of kansen)  voor werk/baan zal hebben.

     

    Well after Germany and Austria the Netherlands still have one of the lowest unemployments rates in Europe!

    Write a correction

    Please enter between 25 and 8000 characters.

     

    More notebook entries written in Dutch

    Show More