Site Feedback

First notebook entry: Introducing myself

Uczę się języka polskiego. Zaczęłam się uczyć kiedy mieszkałam w Anglii, ponieważ chciałam uczyć się coś nowego. Tak bardzo mi się podobało, że zdecydowałam się przeprowadzić do Polski, żeby lepiej się uczyć! Dostałam pracę jako nauczycielka języka angielskiego w Szczecinie i mieszkałam tam przez roku. Wtedy chciałam doświadczyć coś innego, więc przyjechałam do Warszawy półtóra roku temu, i mieszkam tu od tego czasu.

W wolnym czasie, lubię czytać (zwłaszcza Kapuściński, choć czytam po angielsku!), pisać i czytać poezję, oglądać filmy. Ostatnio widziałam ,Bez wstydu' - bardzo ciekawy film. Uwielbiam muzykę i obecnie śpiewam w chórze gospel. To wymaga dużo czasu do próbów, ale jest satysfakcjonujący. Poza tym uważam, że śpiewanie po polsku to bardzo dobry ćwiczenie wymowy!

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  First notebook entry: Introducing myself

  Uczę się języka polskiego. Zaczęłam się uczyć kiedy mieszkałam w Anglii, ponieważ chciałam nauczyć się czegoś nowego. Tak bardzo mi się spodobało, że zdecydowałam się przeprowadzić do Polski, żeby lepiej się uczyć! Dostałam pracę jako nauczycielka języka angielskiego w Szczecinie i mieszkałam tam od roku. Wtedy chciałam doświadczyć czegoś innego, więc przyjechałam do Warszawy półtóra roku temu, i mieszkam tu od tego czasu.

  W wolnym czasie, lubię czytać (zwłaszcza Kapuściński, choć czytam po angielsku!), pisać i czytać poezję, oglądać filmy. Ostatnio widziałam ,Bez wstydu' - bardzo ciekawy film. Uwielbiam muzykę i obecnie śpiewam w chórze gospel. To wymaga dużo czasu na próby, ale jest satysfakcjonujące. Poza tym uważam, że śpiewanie po polsku to bardzo dobre ćwiczenie wymowy!

   

  First notebook entry: Introducing myself

  Uczę się języka polskiego. Zaczęłam się uczyć kiedy mieszkałam w Anglii, ponieważ chciałam nauczyć się coś czegoś nowego (żeby nie powtarzać 'uczyć': chciałam poznać coś nowego). Tak bardzo mi się podobało, że zdecydowałam się przeprowadzić do Polski, żeby lepiej się uczyć doskonalić język (polepszyć znajomość języka)! Dostałam pracę jako nauczycielka języka angielskiego w Szczecinie i mieszkałam tam przez roku rok. Wtedy Następnie chciałam doświadczyć coś czegoś innego, więc przyjechałam do Warszawy półtóra roku temu i mieszkam tu od tego czasu.

  W wolnym czasie lubię czytać (zwłaszcza Kapuścińskiego, choć czytam po angielsku!), pisać i czytać poezję, oglądać filmy (ostatnio widziałam 'Bez wstydu' - bardzo ciekawy film). Uwielbiam muzykę i obecnie śpiewam w chórze Gospel. To wymaga dużo czasu do próbów spędzonego na próbach, ale jest satysfakcjonujące. Poza tym uważam, że śpiewanie po polsku to bardzo dobre ćwiczenie wymowy (albo: ... to bardzo dobry sposób na ćwiczenie wymowy)!

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More