Site Feedback

lühikesed paragrahvid.. mõni ebakorrapärast mõtet

Noh, olen jälle siin arvutiga, ootan magama jääda. Ma soovin, et mul oleks kass. Kiisud on nii fantastilised ja targad loomad. Kahjuks ei meeldivad mu isale kassid, seetõttu pean ma ootama kuni ma kolin maja välja, oma kassi lapsendada.

Kas keegi teab, kuidas ma saaks muusikana vabakutseline olla? Ma otsin tööd ja ei soovi üldsusega töötada, aga loobun lootust. Olen helilooja, laulja ja muusikaprodutsent. Ma loodan, et ma saaks moosekandina tulu. On nii kõrini jaemüügist; mõnikord on üldsus nii ebaviisakas. =^( Palun soovige mulle edu!

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  lühikesed paragrahvid.. mõni ebakorrapärast mõtet

  Noh, olen jälle siin arvutiga, ootan magama jääda jäämist. Ma soovin, et mul oleks kass. Kiisud on nii fantastilised ja targad loomad. Kahjuks ei meeldivad mu isale kassid, seetõttu pean ma ootama kuni ma kolin majast välja, et oma kassi (or omale kassi) lapsendada.

  Kas keegi teab, kuidas ma saaks muusikana vabakutseline olla? Ma otsin tööd ja ei soovi üldsusega töötada, aga loobun lootustest. Olen helilooja, laulja ja muusikaprodutsent. Ma loodan, et ma saaks moosekandina tulu. On nii kõrini jaemüügist; mõnikord on üldsus nii ebaviisakas. =^( Palun soovige mulle edu!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Estonian

  Show More