Site Feedback

Kendini tanıtma

Merhaba,

Size kendimi tanıtayım. Benim adım Jean ve benim soyadım Dineka. Ben bir Hollandalı öğrencim, ve ben on dokuz yaşındayım. Benim hobim müzik dinlemek, çekmek, yüzmek, dil öğrenimi, okumak ve filozofça konuşmak. Bilgisayar oyunlar ve karmaşık teorileri hoşlanıyorum. Özellikle yabancı diller hoşlanıyorum. Ben Rotterdam'da oturuyorum. Rotterdam Hollanda'nın Güneybatısında bulunur.

Ana dilim Hollandalı, ama Alman ve ingilizce da konuşabiliyorum. Ben birinci sınıftayım. (Kardeşim ve ben) Bizim okulumuz Rotterdam'da, Heer Bokelweg'ti. Adı 'Het Grafisch Lyceum'. Sekiz katlı uzun bina. L-biçiminde. Okulumuzda her ulustan öğrenci var. Dersler her sabah o8.30'da başlıyor. Ben sınıfımda otuz iki öğrenci var, 16' ü kız, 16'si erkek. En çok sevdiğim dersler Hollandaca, İngilizce ve medya tasarım. .

İlginiz için teşekkürler!

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Kendini tanıtma

  Merhaba,

  Size kendimi tanıtayım.Adım Jean soyadım Dineka. Ben Hollandalı bir öğrencim.Ben on dokuz yaşındayım.Hobilerim müzik dinlemek, çekmek, yüzmek, dil öğrenmek, okumak ve filozofça konuşmak. Bilgisayar oyunla ve karmaşık teorilerden zellikle yabancı dillerden hoşlanıyorum. Ben Rotterdam'da oturuyorum. Rotterdam Hollanda'nın Güneybatısında bulunur.

  Ana dilim Hollandaca, ama Almanca ve ingilizce de konuşabiliyorum. Ben birinci sınıftayım. (Kardeşim ve ben) Bizim okulumuz Rotterdam'da, Heer Bokelweg'ti. Adı 'Het Grafisch Lyceum'. Sekiz katlı uzun bina. L-biçiminde. Okulumuzda her ulustan öğrenci var. Dersler her sabah o8.30'da başlıyor. Benim sınıfımda otuz iki öğrenci var, 16' ü kız, 16'si erkek. En çok sevdiğim dersler Hollandaca, İngilizce ve medya tasarım. .

  İlginiz için teşekkürler!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More