Site Feedback

Olympijské hry

  OOPT

Od roku 1894 se konají olympijské hry. Nejdřív se konali jenom letní olympijské hry, ale od roku 1924 se konají také zimní hry. Nezajimám se hodně o letní olympijské hry, ale často sleduju zimní olympiádu v televizi když jsem na návštevě u rodičů. Nemám žadnou televizi doma, ale samozřejmě můžu se dívam něco na internetu. Ráda se dívám sjezdové lyžováni a lyžovat na běžkách. Neumím lyžovat, ale chtěla bych naučit lyžovat na běžkách v Česku nebo na Slovensku někdy. Příšti zimní olympijské hry budou se konat v roce 2014 v Rusku.

V šedesátých letech byla Věra Čáslavská velmi úspěšná českoslovenká sportovkyně. Byla sportovní gymnastka a vyhrála čtyři zlaté medaile na letních olympijské hrách v Mexiku v roce 1968. Věra Čáslavská podporovala český odpor pražského jara a proto nedostala žádné uznáni do roku 1989 když komunistická vláda v Československu přestala existovat.

Další úspěšná česká sportovkyně je lyžařka Kateřina Neumannová, která se narodila v roce 1973 a která vyhrála čtyři medaile na zimních olympiádách v roce 1998 v Japonsku a v roce 2006 v Italii. Zúčastnila se také na letních olympijských hrách, protože byla členka týmu na horském kole. Skončila její kariéru profesionální sportovknyě v roce 2007.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Kromě oprav (červeně) jsem také navrhla úpravy, se kterými mi text zní přirozeněji (modře), nicméně může to být věc názoru. :-)

   

  Olympijské hry

  Od roku 1894 se konají olympijské hry. Nejdřív se konaly jenom letní olympijské hry, ale od roku 1924 se konají také zimní hry. Nezajímám se hodně moc o letní olympijské hry, ale často sleduju zimní olympiádu v televizi, když jsem na návštevě u rodičů. Nemám doma žadnou televizi doma, ale samozřejmě můžu se dívam něco se můžu na něco dívat na internetu. Ráda se dívám na sjezdové lyžování a lyžování na běžkách (běh na lyžích). Neumím lyžovat, ale chtěla bych se někdy naučit lyžovat na běžkách (často se říká také "běžkovat", ačkoli to zřejmě není úplně korektní výraz) v Česku nebo na Slovensku někdy. Příští zimní olympijské hry se budou se konat v roce 2014 v Rusku.

  V šedesátých letech byla Věra Čáslavská velmi úspěšná československá sportovkyně. Byla sportovní gymnastka a vyhrála čtyři zlaté medaile na letních olympijských hrách v Mexiku v roce 1968. Věra Čáslavská podporovala český odpor pražského jara, a proto nedostala žádné uznání do roku 1989, když komunistická vláda v Československu přestala existovat.

  Další úspěšná česká sportovkyně je lyžařka Kateřina Neumannová, která se narodila v roce 1973 a která vyhrála čtyři medaile na zimních olympiádách v roce 1998 v Japonsku a v roce 2006 v Itálii. Zúčastnila se také na letních olympijských hrách (zúčastnila se také letních olympijských her), protože byla členka (členkou) týmu na horském kole. Skončila její svoji kariéru (případně "se svojí kariérou") profesionální sportovknyně v roce 2007.

  Olympijské hry

  Od roku 1894 se konají olympijské hry. Nejdřív se konali jenom letní olympijské hry, ale od roku 1924 se konají také zimní hry. Nezajiímám se hodně o letní olympijské hry, ale často sleduju zimní olympiádu v televizi když jsem na návštevě u rodičů. Nemám žaádnou televizi doma, ale samozřejmě můžu se dívam na něco na internetu. Ráda se dívám na sjezdové lyžováni a lyžovat na běžkách na běh na lyžích. Neumím lyžovat, ale chtěla bych se někdy naučit lyžovat jezdit na běžkách v Česku nebo na Slovensku někdy. Příštií zimní olympijské hry se budou se konat v roce 2014 v Rusku.

  V šedesátých letech byla Věra Čáslavská velmi úspěšná československá sportovkyně. Byla sportovní gymnastka a vyhrála čtyři zlaté medaile na letních olympijské hrách v Mexiku v roce 1968. Věra Čáslavská podporovala český odpor pražského jara a proto nedostala žádné uznánií do roku 1989, když komunistická vláda v Československu přestala existovat.

  Další úspěšná česká sportovkyně je lyžařka Kateřina Neumannová, která se narodila v roce 1973 a která vyhrála čtyři medaile na zimních olympiádách v roce 1998 v Japonsku a v roce 2006 v Itaálii. Zúčastnila se také na letních olympijských hrách, protože byla členka týmu na horském kole. Skončila s její kariéru profesionální sportovknyě v roce 2007.

  Skončit s, dívat se na, lyžovat nur mit normalen Schi. Außerdem bist du herausragend :) 

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More