Site Feedback

tanıştırma

Herkese selam. Adım Kevin, ben Amerikaliyim, ve San Francisco’da yaşıyorum. Türkçeyi öğrenmeyi çalışıyorum çünkü yabinci dilleri ögrenmeyi çok seviyorum. Ben Igilizce öğretmeniyim. San Franciscodaki goçmenlere Ingilizce öğretmenirim. Biraz Türkceyi yazabilirim, ama bir Türk benimle Türkce konuştığı zaman, hemen hemen hiç şeyi anlayamam. Benimle pratik yapmak isteyen birisini buluyorum. Vaktım olursa, tenis oynamayi çok beğendim, çok kıtabı okulurum, ve vaktim ve param olursa, yolculuk yapmayi çok seviyorum. Türkiye’de çok eglendim, ve inşallah bu yaz Türkiye’ye giderebilireceğim.

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tanışma

  Herkese selam. Adım Kevin, ben Amerikalıyım, ve San Francisco’da yaşıyorum. Türkçe öğrenmeye çalışıyorum çünkü yabancı dilleri öğrenmeyi çok seviyorum. Ben İngilizce öğretmeniyim. San Francisco'daki göçmenlere İngilizce öğretiyorum. Az da olsa Türkçe yazabiliyorum, ama bir Türk benimle Türkçe konuştuğu zaman, hemen hemen hiçbir şey anlayamıyorum. Benimle pratik yapmak isteyen birisini arıyorum. Boş vaktim olursa, tenis oynamayı çok severim, çok kitap okurum; ayrıca vaktim ve param olursa, yolculuk yapmayı da çok severim. Türkiye’de çok eğlendim. İnşallah bu yaz Türkiye’ye gideceğim.

   

  Your written Turkish is good, of course there are lots of things to improve all the time. If your spoken English is like that, I think it is good for you, you can survive in Turkey. I hope you can come an visit here soon. Bye

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More