Site Feedback

First notebook entry: Introducing myself

Mani sauc Jana. Es dzīvoju Krievijā, Ekaterinburgā. Es ļoti milu Latviju. Es studēju latviešu valodu trīs mēnesi. Es dzīvoju deviņstāvu ēkā trešajā stāvā. Man ir trīsistabu dzīvoklis. Visas istabas ir izolētas. Manā viesistabā ir skaists iekārtojums. Nesen mēs nopirkām jaunas mēbeles. Manā ģimenē ir četri čilvēki: es, mans vīrs un divi bērni - meita un dēls. Meita ir vecāka par dēlu. Viņa iet skolā, dēliņš apmeklē bērnudārzu. Arī mums ir kaķi. Mēs ar vīru strādājam. Es gatavoju ēdienu. Pārtiku es pērku veikalos un tirgū. Svētdienās mēs bieži staigājam ar bērniem parkā vai pagalmā.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  First notebook entry: Introducing myself

  Mani sauc Jana. Es dzīvoju Krievijā, Jekaterinburgā. Es ļoti mīlu Latviju. Es mācos latviešu valodu trīs mēnešus. Es dzīvoju deviņstāvu ēkas trešajā stāvā. Man ir trīsistabu dzīvoklis. Visas istabas ir izolētas. Mana viesistaba ir skaisti iekārtota. Nesen mēs nopirkām jaunas mēbeles. Manā ģimenē ir četri cilvēki: es, mans vīrs un divi bērni - meita un dēls. Meita ir vecāka par dēlu. Viņa iet skolā, dēliņš apmeklē bērnudārzu. Arī mums ir kaķi. Mēs ar vīru strādājam. Es gatavoju ēdienu. Pārtiku es pērku veikalos un tirgū. Svētdienās mēs bieži staigājam ar bērniem parkā vai pagalmā.

  First notebook entry: Introducing myself

  Mani sauc Jana. Es dzīvoju Krievijā, Jekaterinburgā. Es ļoti mīlu Latviju. Es studēju latviešu valodu trīs mēnešus. Es dzīvoju deviņstāvu ēkā trešajā stāvā. Man ir trīsistabu dzīvoklis. Visas istabas ir izolētas. Manā viesistabā ir skaists iekārtojums. Nesen mēs nopirkām jaunas mēbeles. Manā ģimenē ir četri čilvēki: es, mans vīrs un divi bērni - meita un dēls. Meita ir vecāka par dēlu. Viņa iet skolā, dēliņš apmeklē bērnudārzu. Arī mums ir kaķi. Mēs ar vīru strādājam. Es gatavoju ēdienu. Pārtiku es pērku veikalos un tirgū. Svētdienās mēs bieži staigājam ar bērniem parkā vai pagalmā.

   

  First notebook entry: Introducing myself

  Mani sauc Jana. Es dzīvoju Krievijā, Ekaterinburgā. Es ļoti mīlu Latviju. Es studēju latviešu valodu trīs mēnesi. Es dzīvoju deviņstāvu ēkā trešajā stāvā. Man ir trīsistabu dzīvoklis. Visas istabas ir izolētas. Manā viesistabā ir skaists iekārtojums. Nesen mēs nopirkām jaunas mēbeles. Manā ģimenē ir četri čilvēki: es, mans vīrs un divi bērni - meita un dēls. Meita ir vecāka par dēlu. Viņa iet skolā, dēliņš apmeklē bērnudārzu. Arī mums ir kaķi. Mēs ar vīru strādājam. Es gatavoju ēdienu. Pārtiku es pērku veikalos un tirgū. Svētdienās mēs bieži staigājam ar bērniem parkā vai pagalmā.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Latvian

  Show More