Site Feedback

Komunia w języku polskim

Wiem że jeśli uczysz się jakiegoś języku, to dla lepszego efektu musisz mówić w tym języku. Dlatego zarejestrowałam się na italki. Chociaż jestem na tej stronie internetowej dopiero tydzień, znalazłam już kilku nowych przyjaciół.
Mam już koleżankę w Polsce. Mówiliśmy ze sobą na Skajp’ie. To bardzo mi się podobało. Byłam wtedy tak szczęśliwa i zachwycona, że nie mogłam przez długi czas zasnąć.
Również mam i znajomego chłopaka (w Polsce). Komunikujemy ze sobą po polsku(a czasem nawet po angielsku) prawie co dzień.
Mam nadzieję, że wkrótce będę znała język polski bardzo dobrze!

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Komunia w języku polskim

  Wiem, że jeśli uczysz się jakiegoś językua, to dla lepszego efektu musisz mówić w tym języku. Dlatego zarejestrowałam się na italki. Chociaż jestem na tej stronie internetowej dopiero tydzień od tygodnia, znalazłam już kilku nowych przyjaciół.
  Mam już koleżankę w Polsce. Mówiliśmy Rozmawialiśmy ze sobą na Skajp’ie Skypie. Bardzo mi się to podobało. Byłam wtedy taka szczęśliwa i zachwycona, że nie mogłam przez długi czas zasnąć.
  Również mam Mam również i znajomego chłopaka (w Polsce). Komunikujemy się ze sobą po polsku (a czasem nawet po angielsku), prawie co dzień codziennie.
  Mam nadzieję, że wkrótce będę znała język polski bardzo dobrze!

   

  Dobra robota ;)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More