Site Feedback

Tygodniowy harmonogram: Poniedziałek

Co tydzien jestem bardzo zajęty. Od poniedziałek do czwartek uczę angielskiego. Sobota też uczę angielskiego. Co piątek i co niedziela nie mam lekcji.

Co poniedziałek mam lekcję od dziewiątej do wpół do jedenastej. A potem chodzę do siłowni. Od ten tygodniu zaczynałem chodzić do siłowni. O wpół do trzynastej wracam do domu na obiad. O czternastej wracam do szkoły na przygotować lekcji poniewasz o wpół do szesnastej jadę do inny szkoły z moją koleżanką. Tam mamy lekcje od szesnastej do osiemnastej. Kiedy skonczimy lekcje, wracamy do szkoły jeszcze raz na lekcja od dwadziescia po dziewiętnastej do za dziesięć dwudziesta pierwsza. Po lekcje wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecie i idę spać.

Nienawidzę poniedziałek bo mam lekcję rano i wieczorem. Też nie lubię bo muszę podróżować bardzo dużo.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Co tydzien jestem bardzo zajęty. Od poniedziałku do czwartku uczę angielskiego. W sobotę też uczę angielskiego. W piątki i w niedziele nie mam lekcji. 


  Co poniedziałek mam lekcję od dziewiątej do w pół do jedenastej. A potem chodzę na siłownię. Od tego tygodniu zacząłem chodzić na siłown. O w pół do trzynastej wracam do domu na obiad. O czternastej wracam do szkoły na przygotować się do lekcji ponieważ o w pół do szesnastej jadę do innej szkoły z moją koleżanką. Tam mamy lekcje od szesnastej do osiemnastej. Kiedy skończymy lekcje, wracamy do szkoły jeszcze raz na lekcje od dwadzieścia po dziewiętnastej do za dziesięć dwudziesta pierwsza. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecie i idę spać.

  Nienawidzę poniedziałków, bo mam lekcje rano i wieczorem. Nie lubię też tego, że muszę bardzo dużo podróżować.

  You did a very very good job!:) Keep going on!

  Tygodniowy harmonogram: Poniedziałek

  Co tydzieńn jestem bardzo zajęty. Od poniedziałkuek do czwartkuek uczę się angielskiego. W sobotęa też uczę angielskiego. Co piątek i co niedziela nie mam lekcji. [lepiej: W piątki i niedziele nie mam lekcji.]

  Co poniedziałek mam lekcjeę od dziewiątej do w pół do jedenastej. A potem chodzę do na siłownię. Od ten tego tygodniau [lub: W tym tygodniu] zaczęynałem chodzić do na siłownię. O w pół do trzynastej wracam do domu na obiad. O czternastej wracam do szkoły na przygotować się do lekcji, ponieważsz o w pół do szesnastej jadę do innejy szkoły z moją koleżanką. Tam mamy lekcje od szesnastej do osiemnastej. Kiedy skońnczyimy lekcje, wracamy do szkoły jeszcze raz na lekcjea od dwadzieśscia po dziewiętnastej do za dziesięć dwudziesta pierwsza. Po lekcjache wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecie i idę spać.

  Nienawidzę poniedziałkówekbo mam lekcjeę rano i wieczorem. Też Nie lubię też poniedziałków, bo muszę podróżować bardzo dużo podróżować.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More