Site Feedback

Tygodniowy Harmonogram: Wtorek

Co wtorek tylko muszę nauczyć dwie lekcje. Zwykle wstaję o dziewiątej bo od w pół do jedenastej do dwunastej chodzę do lekcji polskiego. Jadę autobusem do mojej lekcji od mojego mieskania. Moja nauczyciółka jest bardzo dobrą nauczyciólką. Ona umie wyjasnić polskiej gramatyki bardzo wyraźnie. Po lekcji polskiego jadę autobusem do galeria na obiad. A potem idę od galery do mojego praca. Zwykle przychodzę do szkoły o czternastej. Od czternastej do szesnastej przygotuję lekcji. Od szesnastej do dziesięć po dziewiętnastej naucyzę 2 lekcje angielskiego. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecia I idę spać.

Wtorki są dobry dni bo konczę lekcje wcześniej. We wtroki umiem odpoczywać więcej. Nie są tak fatalnie jak poniedziałki.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tygodniowy Harmonogram: Wtorek

  Co wtorek tylko muszę nauczyć się na dwie lekcje. Zwykle wstaję o dziewiątej, bo od w pół do jedenastej do dwunastej chodzę do na lekcje [lub: 'lekcję', jeśli jest to tylko 1 lekcja] polskiego. Jadę autobusem do na mojej lekcje [lub: 'moją lekcję', jeśli jest to tylko 1 lekcja] od z mojego mieszkania. Moja nauczycielka jest bardzo dobrą nauczycielką. Ona umie wyjasnić polską gramatykę bardzo wyraźnie dobrze [lub: szczegółowo]. Po lekcji polskiego jadę autobusem do galerii na obiad. A potem idę od galerii do mojej pracy. Zwykle przychodzę do szkoły o czternastej. Od czternastej do szesnastej przygotowuję się do lekcji. Od szesnastej do dziesięć po dziewiętnastej nauczam 2 lekcje angielskiego [zależy od formy cyfry 2, gdy użyjesz tutaj 'dwie', wtedy: 'nauczam przez 2 lekcje angielskiego', a jeśli 'dwóch', wtedy: 'nauczam 2 lekcji angielskiego']. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecia i idę spać.

  Wtorki są dobrymi dniami [prościej: Wtorek jest dobrym dniem], bo kończę lekcje wcześniej [lepiej: wcześniej lekcje]. We wtorki umiem mogę dłużej odpoczywać więcej. Nie są tak fatalnie jak poniedziałki.

  Tygodniowy Harmonogram: Wtorek

  We wtorki mam tylko dwie lekcje. Zwykle wstaję o dziewiątej bo od wpół do jedenastej do dwunastej chodzę na lekcje języka polskiego. Na lekcje jadę autobusem. Moja nauczycielka jest bardzo dobrą nauczycielką. Ona umie bardzo dobrze wyjasnić polską gramatykę . Po lekcji polskiego jadę autobusem do galerii na obiad. A potem idę z galerii do mojej pracy. Zwykle przychodzę do szkoły o czternastej. Od czternastej do szesnastej przygotowuję lekcje. Od szesnastej do dziesięć po dziewiętnastej uczę 2(dwóch) lekcji angielskiego. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecie i idę spać.

  Wtorki są dobrymi dniami bo kończę lekcje wcześniej. We wtroki mogę więcej odpocząć. Nie są tak fatalne jak poniedziałki.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More