Site Feedback

Tygodniowy Harmonogram: Środa

Środy są podobne do Poniedziałki. W Środę mam czterą lekcje. Rano najpierw wstaję o ósmej a potem jem śniadanie, myję zęby i chodzę do pracy. Mam lekcję od dziewiątej do dziesiątej trzydzieści. Po lekcji, przygotowuję inne lekcje. O dwunastej chodzę na siłownię. A potem wracam do domu na obiad. W domu jem obiad, oglądam telewizję, biorę prysznic i odpoczywam do piętnastej. O piętnastej chodzę do przystaneku autobusego. Tam jeżdzę autobusem do tak samej szkoły jak w Poniedziałek. Mam lekcję od szesnastej do osiemnastej. Kiedy szkończę lekcje, jezdzę do mojej szkoły z moją koleżanką. Ostatna lekcja jest od dwadzieścia po dzieiętnastej do za dziesięć dwudziesta pierwsza. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecia i idę spać.

Środy są jak Poniedziałki. Mam lekcje rano i wieczorem i też muszę dużo podróżować. Po ostatniej lekcji, jestem zawsze bardzo zmęczony.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tygodniowy Harmonogram: Środa

  Środy są podobne do Poniedziałków. W środę mam cztery lekcje. Rano najpierw wstaję o ósmej a potem jem śniadanie, myję zęby i idę do pracy. Mam lekcję od dziewiątej do dziesiątej trzydzieści. Po lekcji, przygotowuję inne lekcje. O dwunastej chodzę na siłownię. A potem wracam do domu na obiad. W domu jem obiad, oglądam telewizję, biorę prysznic i odpoczywam do piętnastej. O piętnastej chodzę do przystaneku autobusego idę na przystanek (autobusowy). Tam jeżdzę autobusem do tak samej szkoły Stamtąd jadę autobusem do tej samej szkoły jak w poniedziałek. Mam lekcję od szesnastej do osiemnastej. Kiedy szkończę lekcje, jezdzę jadę do mojej szkoły z moją koleżanką. Ostatna lekcja jest od dwadzieścia po dzieiętnastej do za dziesięć dwudziesta pierwsza. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję  po internecie i idę spać.

  Środy są jak poniedziałki. Mam lekcje rano i wieczorem i (też) muszę dużo podróżować. Po ostatniej lekcji jestem zawsze bardzo zmęczony.

  surfuję - również istnieje spolszczona i dopuszczalna forma - serfuję, którą można używać w tekstach nieoficjalnych.

  Pozdrawiam i powodzenia :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More