Site Feedback

Tygodniowy Harmonogram: Czwartek

W czwartki mam trzy lekcje. Rano nie mam lekcji więc nie muszę budzić się tak wczesnie jak w poniedziałek i środę. Zwykle budzę się o dziewiątej, myję zęby i jem śniadanię. Rano też przygotowuję kanapki na obiad. Biorę kanapki do pracy. O jedenstej trzydzieści idę do pracy. Moja pierswa lekcja jest o szesnastej ale muszę przygotowuję leckje czwartka i lekcje soboty. Razem w czwartek muszę przygotować pieć lekcji. O czternastej jem obiad w pracy. O szesnastej mam pierwszą lekcję do w pół do osiemnastej. Mam nastepną lekcję od za dwadziescia osiemnasta do dziesięć po dziewiętnastej. Mam ostatnią lekcję od dwadzieścia po dziewiętnastej do za dziesięć dwudzieścia pierwsza. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecie i idę spać. Czasami po lekcjach idę na piwa z moimi kolegami bo następny dzień nie mamy lekcji.

Po lekcjach w czwartki, jestem zawsze bardzo zmęczony ale nie jest taki żle bo w piątki nie mam lekcji. Ponieważ w czwartki już prygotowałem lekcje soboty, nie muszę iść do pracy w piątki.

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tygodniowy Harmonogram: Czwartek

  W czwartki mam trzy lekcje. Rano nie mam lekcji, więc nie muszę budzić się tak wczenie jak w poniedziałek i środę. Zwykle budzę się o dziewiątej, myję zęby i jem śniadanięe. Rano też przygotowuję kanapki na obiad. Biorę kanapki je do pracy. O jedenastej trzydzieści idę do pracy. Moja pierswwsza lekcja jest o szesnastej, ale muszę przygotowuję leckkcje na czwartkaek i lekcje sobotyę. RazemW sumie w czwartek muszę przygotować pieęć lekcji. O czternastej jem obiad w pracy. O szesnastej mam pierwszą lekcję do w pół wpół do osiemnastej. Mam nNastepną lekcję mam od za dwadziesścia osiemnasta do dziesięć po dziewiętnastej. Mam oOstatnią lekcję mam od dwadzieścia po dziewiętnastej do za dziesięć dwudzieściasta pierwsza. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po iInternecie i idę spać. Czasami po lekcjach idę na piwao z moimi kolegami, bo w następnym dzień dniu (or: następnego dnia) nie mamy lekcji.

  Po lekcjach w czwartki, jestem zawsze bardzo zmęczony, ale nie jest taki żźle, bo w piątki nie mam lekcji. Ponieważ w czwartki już prygotowałemprzygotowuję lekcje na sobotyę, nie muszę iść do pracy w piątkiek.

  Tygodniowy Harmonogram: Czwartek

  W czwartki mam trzy lekcje. Rano nie mam lekcji, więc nie muszę budzić się tak wcześnie jak w poniedziałek i środę. Zwykle budzę się o dziewiątej, myję zęby i jem śniadanie. Rano przygotowuję kanapki na obiad. Biorę je do pracy. O jedenstej trzydzieści idę do pracy. Moja pierwsza lekcja jest o szesnastej, ale muszę przygotować lekcje na czwartek i  sobotę. W sumie w czwartek muszę przygotować pięć lekcji. O czternastej jem obiad w pracy. O szesnastej mam pierwszą lekcję, do wpół do osiemnastej. Nastepną lekcję mam od za dwadzieścia osiemnasta do dziesięć po dziewiętnastej. Ostatnią lekcję mam od dwadzieścia po dziewiętnastej do za dziesięć dwudziesta pierwsza. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po Internecie i idę spać. Czasami po lekcjach idę na piwo z  kolegami, bo następnego dnia (lub: w następnym dniu) nie mamy lekcji.

  Po lekcjach w czwartki jestem zawsze bardzo zmęczony, ale nie jest tak źle, bo w piątki nie mam lekcji. Ponieważ w czwartek przygotowuję lekcje na sobotę, nie muszę iść do pracy w piątek.

  Tygodniowy Harmonogram: Czwartek

  W czwartki mam trzy lekcje. Rano nie mam lekcji, więc nie muszę budzić się tak wcześnie jak w poniedziałek i środę. Zwykle budzę się o dziewiątej, myję zęby i jem śniadanie. Rano też przygotowuję kanapki na obiad. Biorę kanapki do pracy. O jedenastej trzydzieści idę do pracy. Moja pierwsza lekcja jest o szesnastej, ale muszę przygotow lekcje na czwartek i lekcje sobotę. Razem W sumie w czwartek muszę przygotować pięć lekcji. O czternastej jem obiad w pracy. O szesnastej mam pierwszą lekcję do wpół do osiemnastej. Mam nastepną lekcję od za dwadzieścia osiemnasta do dziesięć po dziewiętnastej. Mam ostatnią lekcję od dwadzieścia po dziewiętnastej do za dziesięć dwudziestej pierwszej. Po lekcjach wracam do domu, jem kolację, surfuję po internecie i idę spać. Czasami po lekcjach idę na piwo z moimi kolegami bo następnego dnia nie mamy lekcji.

  Po lekcjach w czwartki, jestem zawsze bardzo zmęczony, ale nie jest taki żle, bo w piątki nie mam lekcji. Ponieważ w czwartki już przygotowałem lekcje na sobotę, nie muszę iść do pracy w piątki.

   

  Wow! Jeden z lepszych poziomów polskiego, z jakim się na tym portalu zetknąłem. Jesteś już znacznie zaawansowany. Błędy ortograficzne powinieneś poprawiać w słowniku Worda.  

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More