Site Feedback

Türkçe

Ben internette gezerken Türkçemi geliştirmek amacıyla hep Türkçe vediolar seyrediyorum, mesela TV programları, şarkılar,filimler, haberler gibi şeyler. Hoşuma giden program ise Yetenek sizsiniz Türkiyedir. Her yaştan ve her yerden yarışmacı katılıyormuş bu yarışmaya .Yarışmacılarnın performansları güzel bazı performanslar çok komik, bazıları çok tehlikeli, bazıları inanılmaz performaslar. bir çoğu hakikaten yetenekli insanlar. Onlar içinde benim dikkatimi çeken birkaç yarışmacı var. Birincisi bu sezunun yeteneği olan Atalay demircidir, hakikaten komik bir insanmiş . Performanslarının hepsini seyrettim, ama Türkçem henüz iyi olmadığı için konuştuklarını tam olarak anlayamadım. o seyriciler en çok güldüren yarışmacı galiba ,özellikle jüri Hülya Avaşarı. anlatığı hikayeler basit ama çok komik. benden dilleri üzerinde anlattıklar çok güzeldi. Ondan başka minik yarışmacılardan batrıcı Baha ve dans yapan Emir Başar hoşuma gitti çok tatlı çocuklar gerçekten,jüriyle arasında olan konuşmaları pütün salonu güldürdüler.Bu kadar yazıp nasıl sona erdirmeye bilemedim.

Share:

 

4 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Türkçe

  Ben internette gezerken Türkçemi geliştirmek amacıyla hep Türkçe videolar seyrediyorum, mesela TV programları, şarkılar,flimler, haberler . Hoşuma giden program ise Yetenek sizsiniz Türkiyedir. Her yaştan ve her yerden yarışmacı katılıyormuş bu yarışmaya .Yarışmacılarnın performansları güzel bazı performanslar çok komik, bazıları çok tehlikeli, bazıları inanılmaz. Bir çoğu hakikaten yetenekli insanlar. Onlar içinde benim dikkatimi çeken birkaç yarışmacı var. Birincisi bu sezonun yeteneği olan Atalay demircidir, hakikaten komik bir insanmış . Performanslarının hepsini seyrettim, ama Türkçem henüz iyi olmadığı için konuştuklarını tam olarak anlayamadım. O seyircileri en çok güldüren yarışmacı, özellikle Hülya Avşarı. Anlatığı hikayeler basit ama çok komik. Beden dili üzerinde anlattıkları çok güzeldi. Ondan başka küçük yarışmacılardan bateri çalan Baha ve dans eden Emir Başar çok hoşuma gitti, hepsi çok tatlı çocuklar gerçekten.Onların jüriyle olan konuşmaları bütün salonu güldürdü.  Bu kadar yazıp nasıl sona erdirmeye bilemedim.

  Türkçe

  Ben internette gezinirken Türkçem'i geliştirmek amacıyla hep Türkçe videolar seyrediyorum, mesela TV programları, şarkılar,filmler, haberler gibi... Hoşuma giden program ise Yetenek Sizsiniz Türkiye'dir.Her yaştan ve her yerden yarışmacı katılıyormuş bu yarışmaya .Yarışmacıların performansları güzel.

  Bazı performanslar çok komik, bazıları çok tehlikeli, bazıları ise inanılmaz.Bir çoğu hakikaten yetenekli insanlar. Onlar içinde benim dikkatimi çeken birkaç yarışmacı var.

  Birincisi,bu sezonun yeteneği olan Atalay Demirci'dir.Hakikaten komik bir insanmış.Performanslarının hepsini seyrettim,ama Türkçe'm henüz iyi olmadığı için konuştuklarını tam olarak anlayamadım.  O,seyircileri en çok güldüren yarışmacı galiba.Özellikle de jüri üyelerinden Hülya Aar'ı.

  Anlatığı hikayeler basit ama çok komik.Beden dili üzerinde anlattıkları çok güzeldi. Ondan başka minik yarışmacılardan baterist Baha ve dans eden Emir Başar hoşuma gitti.Çok tatlı çocuklar gerçekten,jüriyle aralarında geçen konuşmalarla bütün salonu güldürdüler.  Bu kadar yazıp nasıl sonlandıracağımı bilemedim.

  Türkçe

  Ben internette gezerken Türkçe'mi geliştirmek amacıyla hep Türkçe vediolar videolar seyrediyorum, mesela TV programları, şarkılar,filimler, haberler gibi şeyler. Hoşuma giden program ise Yetenek Sizsiniz Türkiye'dir.

  Her yaştan ve her yerden yarışmacı katılıyormuş bu yarışmaya .

  Yarışmacılarnın performansları güzel ama bazı performanslar çok komik, bazıları çok tehlikeli, bazıları inanılmaz performaslar. Bir çoğu hakikaten yetenekli insanlar.

  Onlar içinde benim dikkatimi çeken birkaç yarışmacı var.

  Birincisi bu sezonun yeteneği olan Atalay Demirci'dir, hakikaten komik bir insanmiş .

  Performanslarının hepsini seyrettim, ama Türkçe'm henüz iyi olmadığı için konuştuklarını tam olarak anlayamadım. O , seyriciler en çok güldüren yarışmacı galiba ,özellikle jüri Hülya Avaşar'ı. Anlattığı hikayeler basit ama çok komik.

  Benden dilleri üzerinde anlattıkları da  çok güzeldi.

  Ondan başka minik yarışmacılardan baterıcı baterist Baha ve dans yapan Emir Başar  çok  hoşuma gitti Tatlı çocuklar gerçekten,jüriyle arasında olan konuşmaları bütün salonu güldürdüler.  Bu kadar yazıp nasıl sona erdirmeye bilemedim. sonladıracağımı bilemedim.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More