Site Feedback

Tygodniowy Harmonogram: Piątek

W piątki nie mam lekcji ale jeszcze budzę się o siódmej trzydzieści. Budzę się tak wcześnie, bo rano chodzę na siłowni. Najpierw wstaję a potem myję zęby i jem sniadanie. O w pól do dziewiątej idę na siłowni. Skonczę czwiczenie o dziesiątej. Po dziesiątej wracam do domu, biorę prysznic i przygotowuję się na lekcji polskiego. O jedenastej idę na przystanek autobusowy. Stamtąd jadę autobusem na lekcjach polskiego. O dwunastej zaczynam lekcję i o w pół do czternastej skonczę lekcję. Po lekcji polskiego, jadę do sklepu zrobić zakupy a potem wracam do domu. Czasami wieczorem jem kolację w restauracji z kolegami. Po kolacji oglądam telewizję, surfuję po Internecie i idę spać. W nastepnym dniu muszę budzić się o w pół do ósmej, więc nie idę spać bardzo późno.

Lubię piątki, bo nie mam lekcji i nie muszę przygotoać lekcji. Po lekcje polskiego mogę odpoczywać całe po południu i wieczorem. Najgorsza rzecz jest w następnym dniu muszę budzić się wcześnie.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Tygodniowy Harmonogram: Piątek

  W piątki nie mam lekcji, ale jeszcze budzę się o siódmej trzydzieści. Budzę się tak wcześnie, bo rano chodzę na siłownię. Najpierw wstaję, a potem myję zęby i jem sniadanie. O w pół do dziewiątej idę na siłownię. Skończę ćwiczenie o dziesiątej. Po dziesiątej wracam do domu, biorę prysznic i przygotowuję się na lekcje polskiego. O jedenastej idę na przystanek autobusowy. Stamtąd jadę autobusem na lekcje polskiego. O dwunastej zaczynam lekcję i o w pół do czternastej skończę lekcję. Po lekcji polskiego jadę do sklepu zrobić zakupy, a potem wracam do domu. Czasami wieczorem jem kolację w restauracji z kolegami. Po kolacji oglądam telewizję, surfuję po Internecie i idę spać. W nastepnym dniu muszę budzić się o w pół do ósmej, więc nie idę spać bardzo późno.

  Lubię piątki, bo nie mam lekcji i nie muszę przygotowywać się do lekcji. Po lekcjach polskiego mogę odpoczywać całe popołudnie i wieczór. Najgorszą rzeczą  jest to, że w następnym dniu (następnego dnia) muszę budzić się wcześnie.

  Tygodniowy Harmonogram: Piątek

  W piątki nie mam lekcji, ale jeszcze mimo to budzę się o siódmej trzydzieści. Budzę się tak wcześnie, bo rano chodzę na siłownię. Najpierw wstaję a potem myję zęby i jem sniadanie. O w pół do dziewiątej [O ósmej trzydzieści albo w pół do dziewiątej byłoby lepiej, ale ujdzie ;-)] idę na siłownię. Skończę ćwiczenia o dziesiątej. Po dziesiątej wracam do domu, biorę prysznic i przygotowuję się na lekcji polskiego [do lekcji polskiego albo na lekcję polskiego]. O jedenastej idę na przystanek autobusowy. Stamtąd jadę autobusem na lekcję polskiego. O dwunastej zaczynam lekcję i o w pół do czternastej skonczę lekcję [Nie musisz powtarzać lekcji dwa razy, ale nie jest to wielki błąd]. Po lekcji polskiego, jadę do sklepu zrobić zakupy a potem wracam do domu. Czasami wieczorem jem kolację w restauracji z kolegami. Po kolacji oglądam telewizję, surfuję po Internecie i idę spać. W nastepnym dniu muszę budzić się o w pół do ósmej, więc nie idę spać bardzo późno.

  Lubię piątki, bo nie mam lekcji i nie muszę przygotowywlekcji. Po lekcji polskiego mogę odpoczywać całe po południu przez całe popołudnie i wieczorem. Najgorsza rzecz jest w następnym dniu muszę budzić się wcześnie.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More