Site Feedback

İki Arkadaşlarım

Adım Melissa ve ben öğrenciyim. Benim Ürdünlü arkadaş adı Ahmad, ve o aynı üniversitede bir öğrenci. Ahmad küçük ve sakalı var. Ahmad Arapça beni öğretmek beğeniyor. O adımı yazı yazıyor "ميليسا", benzeri "Miy-liy-sa". Bu isim beğeniyorum!

Ayrıca ben arkadaş İsveç'te var. O Göteborgs Üniversite'de bir öğrenci. Arkadaşım İsveç'te adı Jovan. O İsveçli değil, Makedonyalı. Jovan ayrıca küçük ama sakalı yok. Beni Makedonca öğretmiyor, ama bazen İsveççe beni konuşuyor. Ben ona ziyaret istiyorum.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Benim İki Arkadaşım

  Adım Melissa ,ben öğrenciyim. Benim Ürdünlü arkadaşım var adı Ahmad, ve onunla üniversitede öğrenciyiz Ahmad küçük bir sakalı var. Ahmad bana Arapça  öğretmekten hoşlanıyor . O adımı arapacayazıyor "ميليسا", benzeri "Miy-liy-sa". Bu ismi beğeniyorum!

  Ayrıca benim İsveç'te arkadasim var. O Göteborgs Üniversitesin'de öğrenci. Arkadaşım İsveç'te adı Jovan. O İsveçli değil, Makedonyalı. Jovan ayrıca küçük ama sakalı yok. Bena Makedonca öğretmiyor, ama bazen İsveççe  konuşuyor. Ben ona ziyaret etmek istiyorum.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More