Site Feedback

Nostalji galiba...

Dün akşam YouTube'ta eski müzik videoları buldum. Çocuğumdan duyduğum şarkılar. Bu klipler 1998-2002 yıl yapım. Ben bu klipleri izlerken az ağlıyordum. Bu nostalji galiba... Fakat şimdi bile onlar yeni gibi duyular, eskiden daha iyi bile. Her zamanlar şeylerin değerleri sonra tanınır.

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Nostalji Galiba...

  Dün akşam YouTube'ta eski şarkı klipleri buldum. Bunlar ta çocuğumda duyduğum şarkılardı. Yani 1998-2002 yılları arası yapımlar. Ben bu klipleri izlerken az kalsın ağlıyordum. Bu nostalji galiba... Fakat hâlâ yeni gibi duruyolar. Hatta eskisinden daha iyi gibiler. Her zaman iyi şeylerin değerleri sonradan anlaşılır.

  Nostalji Galiba...

  Dün akşam YouTube'ta eski şarkı klipleri müzik videoları buldum. Bunlar ta çocuğumda n duyduğum şarkılar. Bu klipler 1998-2002 yılları arası yapımlar. Ben bu klipleri izlerken az kalsın ağlıyordum. Bu nostalji galiba... Fakat şimdi bile onlar  hâlâ yeni gibi duyular ve eskisinden daha iyiler bile. Her zaman lar iyi şeylerin değerleri sonra anlaşılır. tanınır.

  Nostalji galiba...

  Dün akşam YouTube'ta eski müzik videolarını  buldum. Çocuklugumda duyduğum şarkılar. Bu klipler 1998-2002 yılı yapımı. Ben bu klipleri izlerken az ağladım. Bu nostalji galiba... Fakat şimdi bile onlar yeni gibi duruyorlar, eskiden daha iyiydi. Her zaman iyi şeylerin değeri sonradan anlaşılır 

  Nostalji galiba...

  Dün akşam YouTube'ta eski müzik videoları buldum. Çocukluğumdan duyduğum şarkılar. Bu klipler 1998-2002 yıl yapım. Ben bu klipleri izlerken az ağlıyordum. Bu nostalji galiba... Fakat şimdi bile onlar yeni gibi duyular, eskiden daha iyi bile. Her zamanlar şeylerin değerleri sonra tanınır.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More