Site Feedback

28 Mart

Bugün Perşembe, ama ben dersler yok. Ben Dallas'da evdeyim, çünkü annem Katolik ve Pazar günü Paskalya. O ve ben Paskalya kutlayacağız. Ben Katolik değil, ama annemi seviyorum.

Bugün favorim kitapçıya gittim. Bu kitapçı ucuz fiyatlarla var. Ben bir defter aldım. Ayrıca erkek arkadaşım için küçük bir kitap aldım.

Sonradan okumak için kafeye gittim. Bir kahve espresso ile içtim. Amerika'da bu kahve adı "Red Eye" ("Kırmızı Göz"). İki adam bana yakın oturdu ve onlar iş hakkında Arapça konuştular. Ben okumak durdum çünkü kulak misafiri oldum.

Ben yeni küpeler giydim. Bu küpeler kaplanlar. Ben bu küpeler giydim çünkü ben şiddetli bir kaplan.

Ben erkek arkadaşım mektup yazıyorum. Yarın postaneye gideceğim, ve kitap ve mektup İsveç'e gidecek. Sabah ben mektup bitireceğim, çünkü şimdi uyku ihtiyacım var...

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  28 Mart

  Bugün Perşembe, ama benim dersim yok. Dallas'ta evdeyim, çünkü annem Katolik ve Pazar günü Paskalya. Annem ve ben Paskalya kutlayacağız. Ben Katolik değilim, ama annemi seviyorum.

  Bugün favori kitapçıma gittim. Bu kitapçıda ucuz fiyatlı kitaplar var. Ben bir defter aldım. Ayrıca erkek arkadaşım için küçük bir kitap aldım.

  Sonra okumak için kafeye gittim. Bir espresso içtim. Amerika'da bu kahvenin adı "Red Eye" ("Kırmızı Göz"). İki adam bana yakın oturdu ve onlar işleri hakkında Arapça konuştular. Ben okumayı bıraktım ve onlara kulak misafiri oldum.

  Yeni küpelerimi taktım. Çünkü ben güçlü bir kaplanım.

  Erkek arkadaşıma mektup yazıyorum. Yarın postaneye gideceğim, ve kitap ve mektup İsveç'e göndereceğim. Mektubu sabah bitireceğim, çünkü şimdi uyumaya ihtiyacım var.

  28 Mart

  Bugün Perşembe, ama ben dersim yok. Dallasda evdeyim, çünkü annem Katolik ve Pazar günü Paskalya. O ve ben Paskalyayı kutlayacağız. Ben Katolik değilim, ama annemi seviyorum.

  Bugün favorim kitapçıma gittim. Bu kitapçıda ucuz kitaplar var. kendime bir defter aldım. birde erkek arkadaşım için küçük bir kitap aldım.

  Sonra okumak için kafeye gittim. Bir kahve espresso içtim. Amerika'da bu kahve adı "Red Eye" dir("Kırmızı Göz"). İki adam bana yakın oturdu ve onlar iş hakkında Arapça konuştular. Ben okumaya ara verdim ve kulak misafiri oldum.

  yeni küpelerini taktım . Bu küpeler kaplanlar. Ben bu küpeler giydim çünkü ben şiddetli bir kaplan.

  Ben erkek arkadaşım mektup yazıyorum. Yarın postaneye gideceğim, ve kitap ve mektup İsveç'e gidecek. Sabah ben mektup bitireceğim, çünkü şimdi uyku ihtiyacım var...

  28 Mart

  Bugün Perşembe ama benim dersim yok. Ben Dallas'da evdeyim, çünkü annem Katolik ve Pazar günü Paskalya. O ve ben Paskalya kutlayacağız. Ben Katolik değilim ama annemi seviyorum.

  Bugün favori kitapçıma gittim. Bu kitapçıda fiyatlar ucuz. Ben bir defter aldım. Ayrıca erkek arkadaşım için küçük bir kitap aldım.

  Sonrada okumak için kafeye gittim. Bir  espresso içtim. Amerika'da bu kahvenin adı "Red Eye" ("Kırmızı Göz"). İki adam bana yakın oturdu ve onlar iş hakkında Arapça konuştular. Ben okumayı durdurdum çünkü onlara kulak misafiri oldum.

  Ben yeni küpeler taktım. Bu küpeler kaplan şeklinde. Ben bu küpeleri taktım çünkü ben şiddetli bir kaplanım.

  Ben erkek arkadaşıma mektup yazıyorum. Yarın postaneye gideceğim çünkü kitap ve mektup İsveç'e gidecek. Ben mektubu sabah bitireceğim çünkü şimdi uykuya ihtiyacım var...

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More