Site Feedback

Benim Türkiye'ye Gelmem 4

Vazgeçmek benim kişiliği ile uyum içinde değildir. Hala aynı hayalyı görüyorum ve biliyorum ki bir gün bir pazarlamacı olacağım. Belki yerine Türkiye, burs Fransa için kabul etmem lazımdı. Belki de bir hata yaptım. Olsun! Burayı gemlesaydım, şimdiye kadar bütün bu deneyimlerim kazanmak etmem. Bir kişi deneyımlerisiz nedir? En azından, ben deneyimleri çok saygı duyuyorum. Bir pazarlamacı için o da önemlidir.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Benim Türkiye'ye Gelmem 4

  Vazgeçmek benim kişiliği ile uyum içinde değildir. (Bunu tam bir Türkçe duyguyla şu şekilde ifade edebilirsin: "Vazgeçmek benim kitabımda yazmaz." " ...  kitabında yazmaması" bir deyimdir, "o şeyin senin kişiliğinle ve karakterinle uyuşmadığını anlatmak için kullanılır.) Hala aynı hayali görüyorum ve biliyorum ki bir gün (iyi) bir pazarlamacı olacağım. Belki Türkiye yerine, Fransa bursunu için   kabul etmem lazımdı. Belki de bir hata yaptım. Olsun! Burayı gemlesaydım gelmeseydim, şimdiye kadar bütün bu deneyimleri kazanmak etmem kazanamazdım. Bir kişi deneyımlerisiz nedir? (Ne demek istediğini tam anlayamadım.) En azından, ben deneyimlere çok saygı duyuyorum. Bir pazarlamacı için o da (çok) önemlidir.

  Benim Türkiye'ye Gelmem 4

  Vazgeçmek benim kişiliğime uymaz. Hala aynı hayali görüyorum ve biliyorum ki bir gün bir pazarlamacı olacağım. Belki bursu türkiye yerine fransa için kabul etmeliydim. Belki de bir hata yaptım. Olsun! Buraya gelmeseydim, şimdiye kadar ki deneyimlerimi edinemeyecektim. Birisi için deneyim nedir? En azından, ben deneyimlere çok saygı duyuyorum. Bir pazarlamacı için o da önemlidir.

  Benim Türkiye'ye Gelmem 4

  Vazgeçmek benim kişiliğim ile uyumlu ideğildir. Hala aynı hayali görüyorum ve biliyorum ki bir gün bir pazarlamacı olacağım. Belki yerine Türkiye, burs Fransa için kabul etmem lazımdı. Belki de bir hata yaptım. Olsun! Burayı gemlesaydım, şimdiye kadar bütün bu deneyimlerim kazanmak etmem. Bir kişi deneyımlerisiz nedir? En azından, ben deneyimleri çok saygı duyuyorum. Bir pazarlamacı için o da önemlidir.

   

  Benim Türkiye'ye Gelmem 4

  Vazgeçmek benim kişiliğim ile uyum içinde değildir. Hala aynı hayalyı hayali görüyorum ve biliyorum ki bir gün bir pazarlamacı olacağım. Belki yerine Türkiye yerine, burs için Fransa'yı için kabul etmem lazımdı. Belki de bir hata yaptım. Olsun! Burayıa gemlesaydım gelmeseydim, şimdiye kadar bütün bu deneyimlerimi kazanmak etmem kazanamazdım. Bir kişi deneyımlerisizsiz nedir? En azından, ben deneyimleri e çok saygı duyuyorum. Bir pazarlamacı için o da önemlidir.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More