Site Feedback

Jestem gadatliwa :)

Dziś chodziłam do swego nauczyciela z języka polskiego, miałam bardzo dobry humor i do tego pogoda była również piękna! Gdy jestem w dobrym humorze i (jestem) szczęśliwa, to zawsze dużo i zbyt szybko mówię, właśnie dlatego mój nauczyciel powiedział, że odtąd ja muszę mówić z nim tylko w języku polskim (może wtedy nie będę robiła to tak szybko) albo francuskim (właśnie zacząłem się uczyć tego języka).
Powiedziałam państwu taką zabawną historię i proszę o sprawdzenie moich błędów ;))

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Jestem gadatliwa :)

  Dziś chodziłam poszłam do swego nauczyciela z języka polskiego. Miałam bardzo dobry humor i do tego pogoda była również piękna! Gdy jestem w dobrym humorze i (jestem) szczęśliwa, to zawsze dużo i zbyt szybko mówię. Właśnie dlatego mój nauczyciel powiedział, że odtąd ja muszę mówić z nim tylko w języku polskim (może wtedy nie będę robiła to tego tak szybko) albo francuskim (właśnie zacząłem się uczyć tego języka).
  Opowiedziałam Państwu taką  zabawną historię i proszę o sprawdzenie moich błędów ;))

   

  Jak na pół roku, to całkiem nieźle :) ps. poprawka Jarosława, jest również dobra, ale ja akurat powiedziałbym to odrobinę inaczej :) 

  Jestem gadatliwa :)

  Dziś chodziłam poszłam do swego (mojego) nauczyciela z języka polskiego. Miałam bardzo dobry humor i do tego (poza tym) pogoda była również piękna! Gdy jestem w dobrym humorze i (jestem) szczęśliwa, to zawsze dużo i zbyt szybko mówię (wtedy mówię dużo i za szybko). Właśnie dlatego mój nauczyciel powiedział, że odtąd ja muszę mówić z nim tylko w języku polskim (może wtedy nie będę robiła to tak szybko) albo francuskim (właśnie zaczęłam się uczyć tego języka).
  Opowiedziałam Państwu taką zabawną historię, a teraz proszę o sprawdzenie moich błędów ;))

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More