Site Feedback
Important Notice: Feb 1st from 05:00 to 08:00 (UTC) , italki will be down for scheduled maintenance. If you have scheduled sessions during this time, read our Announcement

Miodowe Lata

Uczę się polskiego dopiero pól roku. Dlatego żeby polepszyć moje umiejętności przeglądam filmów i słucham audiobooków. Teraz oglądam "Miodowe Lata". Ten serial jest o dwóch parach, które zawsze dostają się w nietypowe sytuacji. To jest bardzo śmieszny serial, podoba mi się. Doradził mi go mój przyjaciel z polski, bardzo się cieszę z tego.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

   

  Miodowe Lata

  Uczę się polskiego dopiero (od)ł roku. Dlatego żeby polepszyć moje umiejętności oglądam filmy i słucham audiobooków. Teraz oglądam "Miodowe Lata". Ten serial jest o dwóch parach, którym zawsze zdarzają się nietypowe sytuacje. To jest bardzo śmieszny serial, podoba mi się. Doradził mi go mój przyjaciel z Polski, bardzo się cieszę z tego.

   

  Poza tym odrobinę lepiej stylistycznie byłoby: 'bardzo się z tego cieszę'

  Mała podpowiedź: przymiotniki w języku polskim piszemy małą literą: polski, rosyjski, brazylijski, natomiast nazwy krajów i narodowości zawsze wielką: Polska, Polak, Niemiec, Białorusin, Żyd

   

  Gratulacje, świetnie znasz język polski :)

  Miodowe Lata

  Uczę się polskiego dopiero pół  roku. Dlatego, żeby polepszyć (aby poprawić) moje umiejętności przeglądam filmów oglądam filmy i słucham audiobooki. Teraz oglądam "Miodowe Lata". Ten serial jest  (opowiada) o dwóch parach, które zawsze dostają się w nietypowe sytuacje. To jest bardzo śmieszny serial, podoba mi się. Doradził mi go mój przyjaciel z Polski, bardzo się cieszę z tego. (bardzo się z tego cieszę)

   

  Nieźle, jak na pół roku nauki

  Na vse dobre :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More