Site Feedback

Miodowe Lata

Uczę się polskiego dopiero pól roku. Dlatego żeby polepszyć moje umiejętności przeglądam filmów i słucham audiobooków. Teraz oglądam "Miodowe Lata". Ten serial jest o dwóch parach, które zawsze dostają się w nietypowe sytuacji. To jest bardzo śmieszny serial, podoba mi się. Doradził mi go mój przyjaciel z polski, bardzo się cieszę z tego.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Miodowe Lata

  Uczę się polskiego dopiero (od)ł roku. Dlatego żeby polepszyć moje umiejętności oglądam filmy i słucham audiobooków. Teraz oglądam "Miodowe Lata". Ten serial jest o dwóch parach, którym zawsze zdarzają się nietypowe sytuacje. To jest bardzo śmieszny serial, podoba mi się. Doradził mi go mój przyjaciel z Polski, bardzo się cieszę z tego.

   

  Poza tym odrobinę lepiej stylistycznie byłoby: 'bardzo się z tego cieszę'

  Mała podpowiedź: przymiotniki w języku polskim piszemy małą literą: polski, rosyjski, brazylijski, natomiast nazwy krajów i narodowości zawsze wielką: Polska, Polak, Niemiec, Białorusin, Żyd

   

  Gratulacje, świetnie znasz język polski :)

  Miodowe Lata

  Uczę się polskiego dopiero pół  roku. Dlatego, żeby polepszyć (aby poprawić) moje umiejętności przeglądam filmów oglądam filmy i słucham audiobooki. Teraz oglądam "Miodowe Lata". Ten serial jest  (opowiada) o dwóch parach, które zawsze dostają się w nietypowe sytuacje. To jest bardzo śmieszny serial, podoba mi się. Doradził mi go mój przyjaciel z Polski, bardzo się cieszę z tego. (bardzo się z tego cieszę)

   

  Nieźle, jak na pół roku nauki

  Na vse dobre :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More