Site Feedback

Wiosna!

Wiosna idzie, chyba już przyszła. Jestem bardzo szczęśliwa z tego, bo już jestem zmęczona od zimy. Dziś chodziłam na spacer z moim psem i nie mogła uwierzyć, że nie ma ani wiatru, ani śniegu. Gdy szłam ulica, przez cały czas uśmiechałam się, a poza tym słońce ogrzewało mnie)) Nawet nie miałam chęci wrócić do domu. To było tak pięknie))

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Wiosna!

  Wiosna idzie, chyba już przyszła. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, bo już jestem zmęczona od zimy zimą. Dziś chodziłam poszłam na spacer z moim psem i nie mogłam uwierzyć, że nie ma ani wiatru, ani śniegu. Gdy szłam ulicą, przez cały czas uśmiechałam się, a poza tym słońce ogrzewało mnie)) Nawet nie miałam chęci wrócić do domu. To było takie pięknie piękne))

  Wiosna!

  Wiosna idzie, chyba już przyszła. Jestem bardzo zadowolona z tego, bo już jestem zmęczona zimą. Dziś spcerowałam z moim psem i nie mogłam uwierzyć, że nie ma ani wiatru, ani śniegu. Gdy szłam ulicą, przez cały czas uśmiechałam się, a poza tym słońce mnie ogrzewało )) Nawet nie miałam chęci wrócić do domu. To było tak piękne))

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More