Site Feedback

Moja rodzina

Mam dużą rodzinę.

Moja matka Helena ma pięćdziesiąt cztery lata, i jest z zawodu geologiem. Jej matka, babcia Leonida, jest emerytką. Jej ojciec nie żiye. Mój wujek, jej brat, też jest geologiem i biznesmenem.

Mam dziewczynę. Moja dziewczyna ma na imię Sasha. Ona studiuje filologię i bardzo duże mówi po czesku. Sasha jest bardzo ładną dziewczyną.

Mój brat Dmitrij ma dwadzieścia siedem lat i pracuje jako kurier. Dmitrij jest wysokiem mężczyzną.

Mam też dwe siostry. Siostra Lida mieszka w Ameryсу, w Washingtone. Lida jest z zawodu ekologiem. Inna siostra Lera mieszka w Permie i pracuje jako tłumaczka. Moje siostry są ładnymi dziewczynami.

Teraz mam też dwe koty:)

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Moja rodzina

  Mam dużą rodzinę.

  Moja matka Helena ma pięćdziesiąt cztery lata, i jest z zawodu geologiem. Jej matka, babcia Leonida, jest emerytką. Jej ojciec nie żiye żyje. Mój wujek, jej brat, też jest geologiem i biznesmenem.

  Mam dziewczynę. Moja dziewczyna ma na imię Sasha. (Ona) studiuje filologię i bardzo duże dużo mówi po czesku. Sasha jest bardzo ładną dziewczyną.

  Mój brat Dmitrij ma dwadzieścia siedem lat i pracuje jako kurier. Dmitrij jest wysokiem wysokim mężczyzną.

  Mam też dwe siostry. Siostra Lida mieszka w Ameryсу Ameryce, w Washingtone Washingtonie. Lida jest z zawodu ekologiem. * Inna Druga siostra, Lera, mieszka w Permie i pracuje jako tłumaczka. Moje siostry są ładnymi dziewczynami.

  Teraz mam też dwe dwa koty:)

   

  * Druga siostra, Lera, mieszka w Permie i pracuje jako tłumaczka.

  albo:

     Natomiast Lera mieszka w Permie i pracuje jako tłumaczka.

  albo:

     Natomiast druga siostra, Lera, mieszka w Permie i pracuje jako tłumaczka.

  Moja rodzina

  Mam dużą rodzinę.

  Moja matka Helena ma pięćdziesiąt cztery lata, i jest z zawodu geologiem. Jej matka, babcia Leonida, jest emerytką. Jej ojciec nie żyje. Mój wujek, jej brat, też jest geologiem i biznesmenem.

  Mam dziewczynę. Moja dziewczyna ma na imię Sasha. Ona studiuje filologię /Jest studentką filologii i bardzo dużo mówi po czesku. Sasha jest bardzo ładną dziewczyną.

  Mój brat Dmitrij ma dwadzieścia siedem lat i pracuje jako kurier. Dmitrij jest wysokim mężczyzną.

  Mam też dwe siostry. Siostra Lida mieszka w Ameryсe, w Waszyngtonie. Lida jest z zawodu ekologiem. Inna siostra Lera mieszka w Permie i pracuje jako tłumaczka. Moje siostry są ładnymi dziewczynami.

  Teraz mam też dwa koty:)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More