Site Feedback

Připravte si argumenty na obhajobu své volby

 

Lekce 1.
Cvičeni 8.
Návod. Připravte si argumenty na obhajobu své volby:
A) dovolená s cestovní kanceláři, či individuálně organizovaná dovolená.

Preferuji, aby moje dovolená byla organizovaná individuálně. To neznamená, že nejsou zádné výhody nechat zařízení dovolené na cestovní kanceláři. Jenže, podle mého názoru, a také charaktéru, má více smyslu organizovat dovolenou sám. Důvody k tomu jsou následující: za prve, věřím, že člověk muže o destinaci víc dozvědět, v případě, že musí dělat svůj výzkum na cestu. Člověk se cití víc zodpovědný za úspěch té cesty, a pak si myslím, že víc udělá, aby se to bylo úskutečněno. Zadruhé, až se člověk dostane do požadované destinace, muže hluboce vychutnat atmosferu prostředí proto, že je tam sám a nemá zádné rozptýlení, které vyplývá z cestování s lidmi, kteří si sdělí stejný jazyk.

Děkuji za pomoci a trpělivosti!

A

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Připravte si argumenty na obhajobu své volby

  Lekce 1.
  Cvičení 8.
  Návod. Připravte si argumenty na obhajobu své volby:
  A) dovolená s cestovní kanceláří, či individuálně organizovaná dovolená.

  Preferuji, aby moje dovolená byla organizovaná individuálně. To neznamená, že nejsou žádné výhody nechat zařízení dovolené na cestovní kanceláři. Jenže podle mého názoru a také charakteru* má více smyslu organizovat si dovolenou sám. Důvody k tomu jsou následující: za prvé věřím, že se člověk může o destinaci víc dozvědět v případě, že musí dělat svůj výzkum/průzkum ("výzkum" mi zní trochu věděcky, ale může to být jen můj názor) na cestu. Člověk se cítí víc zodpovědný za úspěch té cesty, a pak si myslím, že víc udělá, aby se to bylo úskutečněno uskutečnilo (anebo "aby to bylo uskutečněno"). Zadruhé, až se člověk dostane do požadované destinace, může hluboce vychutnat atmosféru prostředí proto, že je tam sám a nemá žádné rozptýlení, které vyplývá z cestování s lidmi, kteří si sdělí sdílí stejný jazyk. (sdělit = říci, oznámit; sdílet = mít něco společného)

   

  Děkuji za pomoci a trpělivosti!

  A

   

  * Slovo "charakter" tady zní trochu zvláštně. Použila bych asi nějakou delší větu, např. "Ale já jsem spíš typ člověka, který si dovolenou organizuje sám, a podle mého názoru to tak má víc smysl."

  Nebo se dá říct jednoduše "Ale pro mě má víc smysl organizovat..." - to je takové univerzální.


  Každopádně dobrá práce!

  eliskas

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More