Site Feedback

Jutrzenka nowey epoki.

Mam chęć opisać po Polsku ten rysunek. Na rysunku są dwie osoby. Oni obracani twarzami do nac, lecz ledwie obracani tułówami jeden do drugiego.

Mężczyzna po prawej stronie jest odziany w kostium z koszulą i kwartą. On również jest ubrany w płaszcz. I kostium, i płaszcz jest niebieskiej barwy. Na głowie on maje kapelusz białego koloru. Ten mężczyzna prawej ręcej i wskazującym palcem pokazuje w nasza stronę daleko od naszego tyłu. Druga ręka tego mężczyzny jest z tyłu niego.

Drugą osobą jest też mężczyzna, jaki ubrany w spodni i koszulą brunatnego koloru. On nie maje ni krawaty, ni płaszczu, ani kapelusza. On nie pokazuje ale tylko patrze dotąd dokąd pokazuje jego towarzysz. Jego owłosienie jest czarnego koloru.

Z tylu chłopców jest bardzo nie naturalny krajobraz. Tam zobrarzoni góry i bardzo wielkie jezioro ale oni mają zbyt nie naturalni barwy. Wyjątkowo nie naturali są góry.

146 slów.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Jutrzenka nowej epoki.

  Mam chęć opisać po polsku ten rysunek. Na rysunku są (przedstawione) dwie osoby. One obracani są zwrócone twarzami do nas, lecz ledwie obracani oraz tylko nieznacznie tułowiem jeden (w stosunku, wobec) do drugiego.

  Mężczyzna po prawej stronie jest odziany w kostium z koszulą i krawatem. On również jest ubrany w płaszcz. Zarówno kostium (garnitur?), jak i płaszcz są niebieskiego koloru. Na głowie on maje kapelusz białego koloru. Ten mężczyzna prawą i wskazującym palcem pokazuje w naszą stronę. daleko od naszego tyłu  (Nie rozumiem! Co znaczy "daleko od naszego tyłu". Daleko za nami?). Drugą rękę tego mężczyznten trzyma z tyłu.

  Drugą osobą jest też mężczyzna, który jest jaki ubrany w spodnie i koszulę brunatnego koloru. On nie maje ani krawata, ani płaszcza, ani kapelusza. On nie pokazuje palcem, tylko patrzy tam, dotąd dokąd  gdzie pokazuje jego towarzysz. Jego owłosienie jest włosy są czarnego koloru.

  Z tylu chłopców W tle za mężczyznami jest bardzo nienaturalny krajobraz. Tam zobrarzoni Są tam przedstawione góry i bardzo wielkie jezioro, ale oni które namalowane są w bardzo nienaturalnych barwach mają zbyt nie naturalni barwy. Wyjątkowo nie naturali nienaturalne są góry.

  146 slów.

   

  Ты взял очень сложный текст. Но почти всё было понятно.

  Jutrzenka nowej epoki.

  Mam chęć opisać po polsku ten rysunek. Na rysunku są dwie osoby. Oni obróceni twarzami do nas i obróceni tułowiami jeden do drugiego.

  Mężczyzna po lewej stronie jest odziany w kostium z koszulą i krawatem. On również jest ubrany w płaszcz. I Kostium, i płaszcz jest niebieskiej barwy. Na głowie on maje kapelusz białego koloru. Ten mężczyzna palcem wskazującym prawej ręki i wskazującym palcem pokazuje w nasza stronę, daleko od naszego tyłu za nami. Druga ręka tego mężczyzny jest z tyłu niego.

  Drugą osobą jest też mężczyzna, jest ubrany w spodnie i koszulę brunatnego koloru. On nie maje ani krawata, ani płaszcza, ani kapelusza. On nie pokazuje ale tylko patrzy dotąd tam dokąd pokazuje jego towarzysz. Jego owłosienie jest Ma włosy czarnego koloru.

  Z tylu chłopców mężczyzn jest bardzo nienaturalny krajobraz. tam zobrarzoni góry i bardzo wielkie jezioro ale oni mają zbyt nienaturalne barwy. Wyjątkowo nienaturalne są góry.

  146 slów.

   

   

  very good :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More