Site Feedback

Merhaba!

Hoş geldiniz!
Adım Marina, Rusya"lıyım. 21 yaşıdayım. Yekaterinburg"da oturuyorum, ama burada üniversitede okumak için diğer bir küçük sehirden gittim. Eşimle yaşıyourum. Onun adı Roman. Biz kedimiz var, adı Senyka. Boş zamanlarımda en çok okumayı, masa oyunları oynamayı ve müzik dinlemeyi seviyorum. İtalki"den diğer ülkeden yeni arkadaşlarla buluşmak ve Türkçe çok çok iyi konuşumak istiyorum. Eğer siz isterseniz bana yardım edin.
Görüşürüz!

Share:

 

4 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Merhaba!

  Hoş geldiniz!
  Adım Marina, Rusya"lıyım. 21 yaşıdayım. Yekaterinburg"da oturuyorum, ama buraya üniversitede okumak için küçük bir sehirden geldim. Eşimle yaşıyourum. Onun adı Roman. bir tane kedimiz var, adı Senyka. Boş zamanlarımda en çok kitap okumayı, masa oyunları oynamayı ve müzik dinlemeyi seviyorum. İtalki"den diğer ülkelerden yeni arkadaşlarla buluşmak ve Türkçeyi daha çok iyi konuşumak istiyorum. Eğer siz de isterseniz bana yardım edebilirsiniz.
  Görüşürüz!

  Merhaba!

  Hoş geldiniz!
  Adım Marina, Rusya"lıyım. 21 yaşıdayım. Yekaterinburg"da oturuyorum, ama burada buraya üniversitede okumak için diğer bir küçük sehirden gittim. Eşimle yaşıyourum. Onun adı Roman. Bizim kedimiz var, adı Senyka. Boş zamanlarımda en çok okumayı, masa oyunları oynamayı ve müzik dinlemeyi seviyorum. İtalki"den diğer ülkelerden yeni arkadaşlarla buluşmak ve Türkçeyi çok çok iyi konuşumak istiyorum. Eğer siz de isterseniz bana yardım edin.
  Görüşürüz!

  Merhaba!

  Hoş geldiniz!
  Adım Marina, Rusya'lıyım. 21 yaşıdayım. Yekaterinburg'da oturuyorum, ama burada buraya ("burada" means "in here", "buraya" means "to here", dative case) üniversitede okumak için diğer bir küçük (/başka bir şehirden) şehirden gittim geldim. Eşimle birlikte yaşıyourum. Onun adı Roman. Bizim bir kedimiz var, adı Senyka. Boş zamanlarımda en çok kitap okumayı, masa oyunları oynamayı ve müzik dinlemeyi seviyorum. İtalki'de ("-de" means "in", "-den" means "from") diğer ülkelerden yeni arkadaşlarla buluşmak ve çok çok iyi Türkçe konuşumak istiyorum. Eğer siz de (seperate "de" means "too, also")isterseniz (/istiyorsanız)  bana yardım edin.
  Görüşürüz!

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Turkish

  Show More