Site Feedback

Czech holidays

Jezdite do řecka každy rok?
Tento rok pojedu do Francie znovu, ale tentokrát dovolená je lyžařský výlet s kamarádkou v Alpach, protože můj kamarád má dům tam. Obecně dávám přednost chladnému podnebí, takže těším se na tuto dovolenou hodně. Během dne budeme lyžovat a večer budeme odpočívat, protože tam jsou restaurací a bary v obci. Mám rád lyžovat, protože krajina je úžasná. Myslím, že hory jsou opravdu krásné.

Co tvoje idealní devolená?
Moje dovolená snů je Indie. Vypadá to, že Indie tak krásná země s tak zajímavou kulturou. V budoucnu, zůstanu tam dlouho aby navštívit všechny stránky. Například Taj Mahal a slavné růžové město.

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Czech holidays

  Jezdíte do Řecka každý rok?
  Tento rok pojedu do Francie znovu, ale tentokrát jde o lyžařský výlet s kamarádkou v Alpách, protože můj kamarád tam má dům. Obecně dávám přednost chladnému podnebí, takže se na tuto dovolenou hodně těším. Během dne budeme lyžovat a večer budeme odpočívat, protože v obci jsou restaurace a bary. Mám rád lyžování, protože krajina je úžasná. Myslím, že hory jsou opravdu krásné.

  Jaká je tvoje idealní devolená?
  Moje dovolená snů je v Indii. Vypadá to, že Indie je krásná země se zajímavou kulturou. V budoucnu, tam zůstanu dlouho abych navštívil všechny památky. Například Taj Mahal a slavné růžové město.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More