Site Feedback

Problemy w układzie edujacji w Stanach

Chyba to sedno sprawy. Istnieje kilka badań, które sugerują, że najważniejszy czynnik, aby poprawić układ edukacji w Ameryce, jest jakość kadry. Uczniowie, które mają dobre nauczycieli nauczą się znacząco szybciej. Problem polega na tym, że nauczycieli są źle opłacani, więc większość najlepsi studenci nie chcą pracować w tym dziedzinie. I podatnicy nie chcą zwiększyć pensji dla nauczycieli, ponieważ sądzą, że są nieskuteczni. To błędne koło.

Share:

 

4 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Problemy w układzie edujacji w Stanach

  Chyba to sedno sprawy. Istnieje kilka badań, które sugerują, że najważniejszym warunkiem, aby poprawić system edukacji w Ameryce, jest jakość kadry pedagogicznej . Uczniowie, którzy mają dobrych nauczycieli uczą się dużo szybciej. Problem polega na tym, że nauczycieli są źle opłacani, więc większość najlepszych studentów nie chce pracować w tym zawodzie. Z kolei podatnicy nie chcą zwiększyć pensji nauczycieli, ponieważ sądzą, że są nieskuteczni. To błędne koło.

  Problemy w układzie edukacji w Stanach

  Chyba to sedno sprawy. Istnieje kilka badań, które sugerują, że najważniejszy czynnik, aby poprawić układ edukacji w Ameryce, jest jakość kadry. Uczniowie, którzy mają dobrych nauczycieli uczą się znacząco szybciej. Problem polega na tym, że nauczyciele są źle opłacani, więc większość najlepszych studentów nie chce pracować w tej dziedzinie. I podatnicy nie chcą zwiększyć pensji dla nauczycieli, ponieważ sądzą, że są nieskuteczni. To błędne koło.

  Problemy w układzie edujacji systemie edukacji w Stanach

  Chyba to sedno sprawy. Istnieje kilka badań, które sugerują, że najważniejszym czynnikiem, aby poprawić układ system edukacji (oświaty) w Ameryce, jest jakość kadry. Uczniowie, którzy mają dobrych nauczycieli nauczą się znacząco szybciej. Problem polega na tym, że nauczyciele są źle opłacani, więc większość najlepszych studentów nie chce pracować w tej dziedzinie (tym zawodzie). I tak podatnicy nie chcą zwiększyć (podwyższyć) pensji dla nauczycieli (nauczycielom), ponieważ sądzą, że są nieskuteczni. To błędne koło.

  Problemy w układzie systemie edukacji w Stanach

  Chyba to sedno sprawy. Istnieje kilka badań, które sugerują, że najważniejszy czynnik, aby poprawić układ system edukacji w Ameryce, jest to jakość kadry. Uczniowie, które którzy mają dobre dobrych nauczycieli nauczą się znacznie szybciej. Problem polega na tym, że nauczyciele są źle opłacani, więc większość najlepsi studenci najlepszych studentów nie chce pracować w tym tej dziedzinie. I podatnicy nie chcą zwiększyć pensji dla nauczycieli, ponieważ sądzą, że są nieskuteczni. To błędne koło.

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More