Site Feedback

Witam

Witam

Znalazłem tą stronę kilka miesięcy temu, ale nigdy nie używałem i zapomniałem nawet, że mam konto. Uczę się polskiego od paru lat ale nie uczę się codzienne. Interesuję się językami obcymi i również uczę się japońskiego i niemieckiego. Rozumiem prawie wszystko bo dużo oglądam i czytam, np czasopisma, książki i gazety po polsku, ale niestety słabo mówię i piszę. Chciałbym najbardziej poprawić moją umiejętność mówienia i pisania.

Mieszkam w Polsce z moją dziewczyną, ale jestem z Anglii i oczywiście mówię biegle po angielsku. Rozmawiamy po polsku w domu ale w pracy muśzę mówić wyłącznie po angielsku (Jestem programistą i pracuję w domu i czasami w Anglii). Cały czas popełniam głupie błędy i czasami wstydzę się mówić z innymi ludźmi. Poza językami interesuję się komputerami, lotnictwem i podróżowaniem.

Pozdrawiam i dziękuję za czytania

Share:

 

2 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Witam

  Witam

  Znalazłem tą stronę kilka miesięcy temu, ale nigdy jej nie używałem i zapomniałem nawet, że mam konto. Uczę się polskiego od paru lat ale nie uczę się codzienne. Interesuję się językami obcymi i również uczę się japońskiego i niemieckiego. Rozumiem prawie wszystko bo dużo oglądam i czytam, np czasopisma, książki i gazety po polsku, ale niestety słabo mówię i piszę. Chciałbym najbardziej poprawić moją umiejętność mówienia i pisania.

  Mieszkam w Polsce z moją dziewczyną, ale jestem z Anglii i oczywiście mówię biegle po angielsku. Rozmawiamy po polsku w domu ale w pracy muśszę mówić wyłącznie po angielsku (Jestem programistą i pracuję w domu i czasami w Anglii). Cały czas popełniam głupie błędy i czasami wstydzę się mówić z innymi ludźmi. Poza językami interesuję się komputerami, lotnictwem i podróżowaniem.

  Pozdrawiam i dziękuję za przeczytaniae

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Polish

  Show More