Site Feedback

Про мову та українських бабусь

Хочу щось написати українською, а то я так рідко розмовляю/пишу цею красивою, співучою мовою! Навіть коли я була в Україні (у Києві), я соромилася говорити українською. Справа в тому, що я вільно розмовляю росiйською мовою, але коли щось говорю українською - зразу видно, що я іноземка. І всі починають говорити дуже повільно, як ніби мені 4 роки, притому говорять російською мовою! Знаю, що намагаються мені допомогти, але все одно.. може бути, менi треба поїхати в якесь село побалакати з бабусями. Вони зі мною, здається, люблять спілкуватися ... звичайно на теми шлюбу і дітей. Який сюрприз! ;)

Share:

 

1 comment

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Про мову та українських бабусь

  Хочу щось написати українською, а то я так рідко розмовляю/пишу цією красивою, співучою мовою! Навіть коли я була в Україні (у Києві), я соромилася розмовляти українською. Справа в тому, що я вільно розмовляю росiйською мовою (я б сказав "вільно володію російською"), але коли щось говорю (кажу) українською - відразу помітно, що я  іноземка. І всі починають говорити дуже повільно, як ніби мені 4 роки, при тому (при цьому, до того ж) говорять (вони) російською мовою! Знаю, що намагаються мені допомогти, але все одно... можливо, менi треба (варто) поїхати в якесь село побалакати (:D) з бабусями. Вони зі мною, здається, люблять спілкуватися... звичайно (тут мається на увазі звичайно=of course чи usually=зазвичай?) на теми шлюбу і дітей. Який сюрприз! ;)
  -------------------------
  Вам, мабуть, це вже неодноразово казали, але Ви знаєте українську мову ДУЖЕ непогано. Я вражений! Читав ваші інші коментарі. Відразу помітно, що Ви вчили українську, та і російську також, не з підручників, відчувається вплив розмовної мови, дуже цікаво=)
  "... зразу видно, що я іноземка" - не бачу в цьому нічого поганого, вам нема чого соромитись, оскільки, як для іноземки, українську мову ви знаєте просто чудово!

  Про мову та українських бабусь

  Хочу щось написати українською, а то я так рідко розмовляю/пишу цією красивою, співучою мовою! Навіть коли я була в Україні (у Києві), я соромилася говорити українською. Справа в тому, що я вільно розмовляю росiйською мовою, але коли щось говорю українською - зразу видно помітно , що я іноземка. І всі починають говорити дуже повільно, як ніби мені 4 роки, при тому говорять розмовляють російською мовою! Знаю, що намагаються мені допомогти, але все одно.. може бути можливо, менi треба поїхати в якесь село побалакати з бабусями. Вони зі мною, здається, люблять спілкуватися ... звичайно на теми шлюбу і дітей. Який сюрприз! ;)

   

  П.с.

  Як Ви неймовірно пишете українською мовою! Я впевнений, що значно краще, ніж половина моїх співвітчизників! Живу у Києві все своє життя, і спілкувався російською майже завжди. Але останнім часом зрозумів - це не діло! Сучасна українська поетеса Ліна Костенко написала: "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" (с). Я абсолютно погоджуюсь з цим твердженням, саме тому я з друзями спілкуюсь українською мовою. В інтернеті також пишу українською, навіть друзям з Москви :).

   

  Ще хочу сказати, що у вашому повідомленні особливо потішили слова "бабуся" і "балакати"!

  Також ви здорово виділяєте всі необхідні слова комами. Я й досі сиджу в культурному шоці і не можу повірити, що ви американка і так бездоганно спілкуєтесь українською :)

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Ukrainian

  Show More