Site Feedback

Hobbies

Mezi mé největší zájmy patří hra na klavír. Chodím hrát už od svých 8 let. Hraji jen doma pro zábavu. Další mojí zájmovou činností ječtení ale také jiné věci například jízda na kole a sport. Mimo studium se rád udržuju v kondici, tak brzo ráno chodím běhat. Trénink mám dvakrát týdně. Zajímám se o sport, tak jsem členem badmintonového klubu na univerzitě. Badminton je rychlý sport, tak to je velmi únavný ale zábavný. Myslim, že to je dobré místo setkat se s ostatními studenty.

Také miluji hudbu. Hudba mě provází od malička. Obvykle poslouchám klavírní i akustickou hudbu protože to je velmi uvolňující. Takže v létě půjdu na koncert za účelem vidět moji oblíbenou kapelu, bude úžasný zážitek bezpochyby.

O víkendech rád chodím na procházky s kamarády. Existuje mnoho krásných míst chodít na procházky v Bristolu, například podél řeky i v lese v blizkosti mostu. Kromě toho miluju zahraniční kino, proto pravidelně chodím do místního nezávislého kina sledovat nejnovější filmy. Nedávno jsem pozoroval film, který jmenuje se “The Gatekeepers”, to bylo skvělé.


Dekuju!

Share:

 

0 comments

  Please enter between 0 and 2000 characters.

   

  Corrections

  Hobbies

  (česky "koníčky"; jde říct i "moje hobby", ale používá se to jen v jednotném čísle)

   

  Mezi mé největší zájmy patří hra na klavír. Chodím hrát už od svých 8 let. Hraji jen doma pro zábavu. Další mojí zájmovou činností je čtení, ale také jiné věci, například jízda na kole a sport. Mimo studium se rád udržuju v kondici, tak brzo ráno chodím běhat. Trénink mám dvakrát týdně. Zajímám se o sport, tak jsem členem badmintonového klubu na univerzitě. Badminton je rychlý sport, tak to je velmi únavné, ale zábavné (tvoje varianta se taky používá, ale je nespisovná). Myslím, že to je dobré místo setkat pro setkávání se s ostatními studenty.

  Také miluji hudbu. Hudba mě provází od malička. Obvykle poslouchám klavírní i akustickou hudbu, protože to je velmi uvolňující. Takže v létě půjdu na koncert za účelem vidět moji oblíbenou kapelu, bude to bezpochyby úžasný zážitek.

  O víkendech rád chodím na procházky s kamarády. Existuje mnoho krásných míst, kam se dá v Bristolu chodit na procházky, například podél řeky i v lese v blízkosti mostu. Kromě toho miluju zahraniční kino, proto pravidelně chodím do místního nezávislého kina sledovat nejnovější filmy. Nedávno jsem pozoroval viděl / se díval na / koukal na / sledoval film, který se jmenuje “The Gatekeepers”, to bylo skvělé.

  Děkuju!

   

  Dobrá práce, skoro jako od Čecha..:)

   

   

  Write a correction

  Please enter between 25 and 8000 characters.

   

  More notebook entries written in Czech

  Show More